lukas19

Odinstalace Windows 8.1

Dobrý den, stáhnul jsem si Windows 8.1 a po instalaci mi přestala fungovat funkce změny jasu na obrazovce. Obrazovka je tmavá a hůře čitelná. Poradíte mi někdo co s tím, abych nemusel vrátit celý počítač do továrního nastavení a tím ztratil všechny soubory?

Odpovědi
lukas.zmizik

nainstaloval bych na tvém přísně tajném typu notebooku ovladače na grafickou kartu

Motherlander

Stáhnul kde upgrade od Microsoftu?? Přestal fungovat jas jako fn+jas tlačítka nebo jak?? Jaký typ ntb to je?

Jinak se dá jas kalibrovat přímo pak ve Windows ovládací panely->Idividualní nastavení->dole vlevo zobrazení->pak kalibrovat barvy(nastavení jasu,kontrastu a gamy)

Ale spíše to vidím na chybějící utilitu od výrobce na ovládání fn tlačítek.