Natee

Odeslání zprávy na Skype

Odeslala jsem po Skype zprávu člověku, který byl zrovna off-line, a vedle zprávy se objevilo „Not delivered yet.“ – Ještě nedoručeno.
Ukáže se zpráva jako doručená, až bude osoba online? Nebo je to nějaká chyba..?
Zatím díky

Nejlepší odpověď
Vojtěch

Zpráva bude doručena jakmile budete oba současně online. Do té doby bude čekat na doručení ve tvém Skype. Není to chyba.

Další odpovědi
geoorg

Podle slova „yet“ soudím, že až se dotyčný připojí, zpráva mu bude doručena.