savyla

Jde smazat nebo předělat již odeslaná zpráva když si jí dotyčný ještě nepřečetl?Facebook

Prosím jde to?Odeslala jsem něco nevhodného a potřebuju to smazat aby si to dotyčný nepřečetl.

Odpovědi
verunka483

Bohužel to nejde, ale taky by se mi tato funkce někdy hodila.

Drap

Tak to asi tedy nepůjde. Dvakrát měř, jednou řež.

briketka10

tomu dotyčnému se můžeš jedině nyní omluvit to se dá ne :))

www

Máš smůlu, ale skutečně to nejde. Sice snad ještě existují jakési prográmky, které to snad nějak uměly, ale nějak „napůl“ a nakonec se od nich v tichosti upustilo.
Omluva za omylem odeslaný mail je jediné řešení.

Advance

Bohužel ne :// !