Od kolika můžu jít sama na koncert do Fóra Karlín?

S kamarádkou chceme jít samy na koncert do Fóra Karlín (máme souhlas rodičů), ale oběma nám je 14. Můžeme tam jít samy, když nás tam dovede jeden z rodičů?
Na koncertu vystupuje zpěvačka Melanie Martinez (poslouchají ji především dívky našeho věku) a začíná to v 20:00. Nikdo z rodičů však s námi jít nemůže a ani nevíme, na koho koupit ty lístky.

Nejlepší odpověď
Bobek 2

Za mého mládí se lidé už tak zhruba od 10 až 12 let věku dokázali pohybovat po městě celkem samostatně. I dnes jsou osmileté děti schopné si samy dojít do kina, pokud dostanou od rodičů peníze. Pokud to Fórum Karlín není nějaké drogové doupě nebo erotický klub a ten koncert nekončí v jednu hodinu v noci, tak bych neviděl důvod, proč by tam někdo neměl pouštět čtrnáctileté divačky. Ale samozřejmě záleží na rodičích, jak vám nastaví mantinely. Jinak jako kluk bych ve 14 letech vnímal jako ponižující, kdyby mě rodič musel někam doprovodit, ale možná že holky to mají jinak.

Další odpovědi
Kelt

Pokud je koncert v odpoledních hodinách a rodiče si pro vás zase přijdou tak by to snad šlo. Ale když po vás bude chtít pořadatel občanský průkaz, tak máte smůlu, protože vás pošle domů.