PJarka

Od kdy so počítá polovina trestu při odebrání ŘP? Od soudního rozhodnutí nebo od doby, kdy byl ŘP vrácen?

Dobrý den, bylo mi odebráno řidičské oprávnění na dobu 18 měsíců ( alkohol). Počítá se polovina trestu od doby soudního rozhodnutí nebo od doby, kdy byl ŘP odevzdán. Děkuji

Odpovědi
jmhad

Každá lhůta začíná běžet od data,kdy jakékoliv rozhodnutí nabylo právní moci.A to je v každém takovém rozhodnutí uvedeno zcela konkrétně.Jinak by z toho byl hokej a lidé by si to vysvětlovali třeba jako Danča.

Danča84

od chvíle kdy Ti ho policie odebrala