Mr.Jan

Od kdy se nebudou muset nosit roušky ve vnitřních prostorách?

Nejlepší odpověď
marci1

Od 13. března zůstane povinnost nosit respirátory, v případě dětí roušky, pouze ve zdravotnických zařízení, sociálních službách a také v prostředcích a prostorech MHD. Jinde tato povinnost odpadne, a to včetně obchodů či restaurací. 🙂
Zdroj: https://www.de­nik.cz/z_domo­va/prehledne-podivejte-se-kde-rousky-zustavaji-a-kde-se-rusi.html

Další odpovědi
Viktorie II.

Copak se to dozvíš? Teď jsme jenom informování jak probíhá válka, kolik česká vláda zaslala zbraní, vojenské techniky, ale že by se starala o zdraví lidí, to je nenapadne, ale možná je web, kde o tom píší.

Rokio

Před pár týdny bylo ve zprávách, že všechna opatření proti covidu se zruší možná na začátku dubna.

paul1

To by mně docela mrzelo, já už jsem si zvyknul 😁

Viktorie II.

paul1, 😁👍