Avatar uživatele
Filip84

Ocenili byste, kdyby si s vámi holka sedla k footballu ve škaredým tričku, otevřela si pívo, grgla a tak podobně?

Nebo k hockey, nebo – co já vím – ke kolové – jistě chápete. A dala by si s vámi pívo, grgala by u toho, a – co já vím – prděla, kurwowala na kopálistu, že zkuwil kop (nebo na pukaře, že blbě jebnul do puku, nebo na jakéhokoli jiného hráče – jistě chápete sensus a souvislosti a doplníte si tam to svoje), nebo byste naopak tím byli dotčeni, nebo jak by se vám to ne/líbilo?

Anketa je samozřejmě ryze pánská, tedy pánská pro pány, kteří jsou orientováni na osoby opačného pohlaví. Pro pány, kteří jsou orientováni na osoby shodného pohlaví, anketa určena není. Stejně tak ale pokud je zde nějaká slečna, paní či dívka, která se dívá na podobné sporty a je orientována na ženské, samozřejmě že se může také vyjádřit. A samozřejmě že když se na to někdo nedívá – na takové a podobné sporty – tak to pro něj taky není, mi to třeba taky nic neříká, nepotřebujeme vědět, že to někoho nezajímá, ano? 🤷‍♀️

Tak co? Bylo by to fajn, nebo – naopak – to pro holky není, nebo jak to máte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Mravenec, Savier před 411 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
VaclavZeman

Odpoveď byla označena jako užitečná

Takovou holku bych ocenil! 😎

Ale musela by se mnou sledovat ženský tenis, anebo dokumenty z druhé světové. A místo piva by měla pít kávu jako já. A na oblečení bych moc nehleděl. Navíc bych ji uvítal nejlépe bez oblečení. Děkuju.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Filip84 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Savier

Takovou holku bych neocenil, protože by se nechovala jako holka! 🤢

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Takovou holku bych neocenil, protože (jiný důvod):

Proč bych měl oceňovat něco, co se mi nelíbí. S takovou bych si asi nesedal vůbec

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Takovou holku bych neocenil, protože by se nechovala jako holka! 🤢

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Wallace

Proč nepíšeš česky, ale tatarsky?

Nový příspěvek