Filip84

Ocenili byste, kdyby si s vámi holka sedla k footballu ve škaredým tričku, otevřela si pívo, grgla a tak podobně?

Nebo k hockey, nebo – co já vím – ke kolové – jistě chápete. A dala by si s vámi pívo, grgala by u toho, a – co já vím – prděla, kurwowala na kopálistu, že zkuwil kop (nebo na pukaře, že blbě jebnul do puku, nebo na jakéhokoli jiného hráče – jistě chápete sensus a souvislosti a doplníte si tam to svoje), nebo byste naopak tím byli dotčeni, nebo jak by se vám to ne/líbilo?

Anketa je samozřejmě ryze pánská, tedy pánská pro pány, kteří jsou orientováni na osoby opačného pohlaví. Pro pány, kteří jsou orientováni na osoby shodného pohlaví, anketa určena není. Stejně tak ale pokud je zde nějaká slečna, paní či dívka, která se dívá na podobné sporty a je orientována na ženské, samozřejmě že se může také vyjádřit. A samozřejmě že když se na to někdo nedívá – na takové a podobné sporty – tak to pro něj taky není, mi to třeba taky nic neříká, nepotřebujeme vědět, že to někoho nezajímá, ano? 🤷‍♀️

Tak co? Bylo by to fajn, nebo – naopak – to pro holky není, nebo jak to máte?

Nejlepší odpověď
VaclavZeman

Takovou holku bych ocenil! 😎

Ale musela by se mnou sledovat ženský tenis, anebo dokumenty z druhé světové. A místo piva by měla pít kávu jako já. A na oblečení bych moc nehleděl. Navíc bych ji uvítal nejlépe bez oblečení. Děkuju.

Další odpovědi
Savier

Takovou holku bych neocenil, protože by se nechovala jako holka! 🤢

Drap

Takovou holku bych neocenil, protože (jiný důvod):

Proč bych měl oceňovat něco, co se mi nelíbí. S takovou bych si asi nesedal vůbec

paul1

Takovou holku bych neocenil, protože by se nechovala jako holka! 🤢

Wallace

Proč nepíšeš česky, ale tatarsky?