obnoveni koncese

mam pozastavenou koncesy v pohostinstvi­.Chtel by jsem si ji obnovit.Musim platit nejaky poplatek za obnoveni?

Nejlepší odpověď
kropitko

Ne nebudete platit poplatek za obnovení. Tedy jestli se zase něco nezměnilo.

tak se omlouvám,já jsem myslela,že je to stejné jako s přerušením,za to jsem snad nic neplatila,teda jestli si to dobře pamatuji. -nebo už zapomínám,těžko říct,tak pardon

Další odpovědi
standa

Přerušení, POKAČOVÁNÍ nebo zrušení živnosti je úkon, který je zpoplatněn a mělo by to být nejméně 100 Kč.

Btw.
Koncesovanou živnost v oboru ´pohostinství´si moc neumím představit…, nejblíž k tomuto oboru je koncesovaná živnost „Provoz cestovních kanceláří“ nebo „Výroba lihu“ 🙂

Zlatomuska

Obor živnosti dle živnstenského zákona je Hostinská činnost, a patří mezi živnosti řemeslné, tudíž koncesi nepotřebujete. Ale zato potřebujete odbornou způsobilost či dostatečnou praxi v oboru.