Avatar uživatele
wiera

Obložení zevnitř zateplené zdi

Vím, že to není ideální zateplovat stěnu zevnitř,ale i tak mám dotaz ohledně této varianty. Chci zateplit asi 90cm vysokou zeď v podkrový pod šikminou třeba polystyrenem. Jaké by bylo vhodné udělat poté obložení před něj? Aby to bylo levné? Jde o dětský pokoj a zřejmě by se nejednalo o trvalé řešení, ale dočasné. V zimě je od té zdi chladno, u zdi mají postel děti. Děkuji za nápady.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr před 3611 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Vnitřní zateplení
Izolační desky z křemičitanu vápenatého odstraňují Achilovu patu vnitřního kontaktního zateplení – přítomnost vzniklého kondenzátu v konstrukci stavby.
Tedy – vnitřní zateplení pracující na principu kapilární aktivity má jednoznačně zelenou! Minerální izolační deska PURA od redstone plně odpovídá všem výše uvedeným kritériím a jsou tu pro Vás jako systémové řešení včetně odborného servisního zázemí.
http://www.redstone.cz/…

Termoizolační nátěr - vnitřní zateplovací nátěr AVITOP
http://maliri-pokoju-praha.web node.cz/…
To není můj výmysl ale firmy.Jde jen o materiál místo obyčejného polystyrénu.Při likvidaci dřevěného obložení na baráku v podkroví u bratra byla plíseň a hniloba,proto ji likvidoval.Samozřejmě je rozhodnutí na majiteli co použije.Jde jen o informaci,s kterou nemusí souhlasit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elektrikář

Lze použít rám z latí, polystyren, a parotěsnou foliji a dřevěný obklad. Jde o to aby se na zdi nesrážela vlhkost a nechytla se za obkladem plíseň. Jde také přizdít tenkou zeď ze vnitř itongem a tím zamezit promrzání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

dědapetr: V citaci je jedna blbost za druhou.
Problém není tak jednoduchý jak by se z citace zdálo.

Nic nezateplujte. Pro pocitové odstínění chladu udělejte dřevěný obklad na roštu se vzduchovou mezerou mezi obkladem a zdí.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada