Avatar uživatele
RyuzakiKate

Obkládáte si toaleťákem prkýnko veřejného záchodu?

To platí zejména pro ženy, pro chlapy pouze v případě většího nákladu…
Mě to mamka odjakživa učila, takže to dělám, třeba i když jsem poprvý na návštěvě u někoho, koho ještě příliš neznám, pak už ne. Spolužačky na mě koukaly jak na blbce, že ony prej zvládaj čurat v jakémsi podřepu, to teda nechápu, jak se u toho pak můžou vůbec uvolnit…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, dědapetr, bolak, briketka10, gagaga, Wnaty, Agneta, zzzlatokopka před 3293 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

vždycky a všude !!
Doplňuji:
dokonce si s sebou beru kapesníčky
předpokládám totiž, že někde ten
papír na podložení nebude :((

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Ne…
Jsou jen dvě možnosti – buďto ten záchod ´vypadá dobře´ a nemám tuto potřebu.
A nebo nevypadá dobře – a nesedám si…
😉
Na běžné ´veřejné´ klice či třeba madle MHD je podstatně více bakterií (a kdovíčeho ještě – báječné jsou v tomto kontextu polstrované sedačky MHD), než na tom záchodovém prkénku…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JájsemRaibek

Nedokážu si představit, abych tím množstvím papíru co obdržím na veřejném wc si přikryl prkénko. Ono s ním nejde vytřít ani pr…, kolik ho dávaj :D
Doplňuji:
http://www.vychy­tane.sk/filesys­tem/image/201012/21­90-0-turecke-wc.jpg

Upravil/a: JájsemRaibek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Mývám u sebe Papírová jednorázová prkénka na wc sedátka, vhodná pro použití WC v práci, v restauraci, v kině, ve školece nebo na kdekolik mimo domov. Vhodné také při cestování a kempování. Jedno balení obsahuje 10ks prkének. Vyrobeno ze 100% přírodní původní dřevěné buničiny (po použití jednoduše spláchnete do wc).

Více zde: http://www.prken­ka.cz/products/ka­pesni-papirove-jednorazove-wc-sedatko-effect/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Spolužačky se mohou uvolnit úplně normálně …
V 90% si v cizím prostředí, zejména na veřejných WC nesedám!
Mívám u sebe dostatek kapesníčků, hygienické vlhčené ubrousky a někdy
i dezinfekční – nemusím se dotýkat kliky, madel dveří při odchodu 😁.
Nesedám si tedy ani na prkénko obložené papírem ;).
Tak mne to naučila moje maminka a já své dcery, mnoho mých příbuzných, kamarádek a známých žen to má stejně – v podřepu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

V lepších hotelech už je normálka, že kromě toalet. papíru je tam i „dávač obkladu mísy“. Utrhne se, a položí na mísu. Sedí jak přibitý, má zespodu trochu fólie :D
Je i ve všech letadlech na delší lety, nebo asi podle firmy, létám často s Air France, to je úroveň…né jako ČSA :DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Co jsem slyšel, tak existují:

  • „otírači“
  • „obkladači“
  • nesedající si
  • neřešířící

Osobně žádného „obkladače“ neznám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzlatokopka

Ne, nesedla bych si tam ani kilo toaleťáku:-)))) Prostě si nesednu:-)

Doplňuji:
Na kliky nesahám nikde, leda ubrouskem, v nejhorším dveře rozkopnu, problém je, když se otevírají ke mně:-)))DDD To si klidně počkám, až je otevře někdo jiný a proklouznu:-)))

Mhd nejezdím, nevím jak bych se držela:-DDD, já jsem strašný štítivec, mám snad nějakou fobku, či co:-)))

Nesnáším, když makléři atd. podávaj pořád ruku, bleeeeee:-(((( nadrzo odmítnu:-)DD

Upravil/a: zzzlatokopka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JuddH

Proboha ne. Jenom si dřepnu, nevidím v tom problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Já nevím, když je to prkno posraný tak asi jo, ale jinak nevidím důvod, od toho mám snad kůži, ne?…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

gecco

na kliku já vůbec nešahám totiž uklízečka,
když umejvá pánský hajzlíky třeba jedněma
rukavicema a jedním hadříkem a šáhne na tu
kliku zvedá se mi kufr, proto bych nikdy, nikdy
nešáhla na tu kliku holejma rukama i na ni
si beru kapesník, ať na mě čumí kdo si čumí,
když jsem pracovala v Globusu na Infolince,
tak jsem to viděla, jak měla uklízečka jen
jeden kyblíček a stále jednu a tu samou vodu
v něm fujtajxl mohla tam mít sice ňákou
desinfekci, ale i tak nešahám :((

před 3293 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

briketko super! to nemá se štítěním nic společného…mělo by to být normální věcí:) >svět se pomalu zlepšuje, třeba u pečiva to všichni respektují, ale právě tam, kde by měli je deficit:D

před 3293 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Taky většinou ne, zkouším to loktem :)
MHD nejezdím, pokud to není vyloženě nutný, ale tak kdybychom měli bejt tak strašně opatrný.. to snad nejde, kdo chce, ať si třeba vyhradí nějaký kalhoty jen do autobusu nebo autobusový polštářek :P

před 3293 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

V MHD, hlavně v zahraničí, nasazuji viditelně bílou rukavičku, protože to nemají vyřešené…> v supermarketech je buď automat na lihové kapesníky, kterými se utře rukověť koše, nebo zabudovaná alkoh. stěrka na rukověti.

před 3293 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek