Válek Petr

Sedáte si na WC, či ne?

Muži: Při vykonávání „malé potřeby“, sedáte či stojíte?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

Ano

Ano. Mám WC pod šikminou a nevešel bych se tam.

Rokio

Ano

Vždy si sedám při vykonání potřeby.

Lovecrossed

Ne

Nejsem holka, abych u toho seděl. A synci co si u toho sedají mi přijdou zženštilí :)

jirka F

Ano

Na velkou ano na malou ne.

dubraro

Ano

Doma ano. Kdo si musí WC sám uklízet, pochopí.

brillant

Ne

Na veřejné WC ne.

tesado

Ano

Ja doma kde ziju s pritelkyni a nastarosti mam uklid koupelny a toalety, tak si sedam :) protoze toho nemusim posobe potom tolik uklizet :)

Dochy

Ano

Jednoznačně ANO. Při vykonávání malé potřeby stojím, nebo sedím.

V leže jsem to zkoušel jen párkrát v nemocnici a mezi námi… není o co stát.

Funna

nejsem muž..ale nač to vlastně mají odpovídat?
SEDÁTE ČI STOJÍTE? – ANO
SEDÁTE ČÍ STOJÍTE? – NE
to jsi úplně nedomyslel .-)…v nabídce asi mělo být STOJÍM, SEDÍM