Avatar uživatele
autacek

Obdržel více čestných doktorátů Václav Havel, nebo Václav Klaus?

A lze tento titul udělit i posmrtně?

Zajímavá 0 před 1539 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

1. „Dohromady má Václav Klaus čestných doktorátů 45 a je v tomto ohledu podobně úspěšný jako jeho předchůdce Václav Havel. Ten však obdržel čestné doktoráty na těch vůbec nejprestižnějších univerzitách světa – Harvard, Oxford. O to více zase Václav Klaus publikoval. „Vědecký souboj“ prvního a druhého českého prezidenta je tím nejtěsnějším. atd.“

https://ct24.ces­katelevize.cz/do­maci/1114219-prof-ing-vaclav-klaus-csc-dr-h-c-mult

Jejich seznam

https://www.klau­s.cz/clanky/2470

2. V odkazu najdete všechna a ocenění a čestné doktoráty, které získala Václav Havel

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Seznam_ocen%C4%9Bn%C­3%AD_V%C3%A1cla­va_Havla

3. In memoriam pro Václava Havla – Uděllila Jihokorejská soukromá universita KLjong hi.

https://echo2­4.cz/a/iUgQc/dok­torat-pro-vaclava-havla-in-memoriam

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?led Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
autacek

@annas Odpověď ať si je spočítám sám, myslíte, jako velikán vašeho formátu, vážně? Článek co sem dáváte odkaz jsem si byl schopen najít sám ještě před dotazem, to sem nemusíte kopírovat, na to snad stačí průměrná inteligence.

před 1539 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Opět nepozorně čtěte.

Je pravda, že jsem vložila 1. odpověď pod č. 26 s uvedenými slovy , i když spoíčtat není nic těžkého, ale pod č. 264 – za 5 minut jsem odpověď upravila, takže vaše poznámka je neoprávněná.

Vy jste reagoval v diskusi pod č. 328, to jsem zde nebyla, odešla jsem hned po své odpovědi, porouchal se mně PC, objevila jsem se až za 2 dny.

Tudíž je vidět, že záměrně zkreslujete. Jenže to vypovídá jen o vás.

Je to marné …

před 1535 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Patří 262 a 264.

před 1534 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Na rozdíl od vaší odpovědi na mou otázku, kterou jste si vůbec nepřečetl, jste mně poradil, abych se naučila psát všemi deseti,
i když to v popisu otázky je.

Poradil jste mně, abych se víc myla atd.

Na to jsem se neptala. Takže dokonalá odpověď, v níže jste poradil, kteerá klávesnice vyhovuje.


Havel i Klaus jich mají zhruba stejně.

Už jste mně kdysi v IP ocenil velmi lichotivými výrazy, takže podle nich nedosahuji vaší inteligence.

před 1537 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
autacek

Ale agresivní potje velice často příčinou nestabilního popisu kláves. Na tom nic nezměníte, i když zcenzurujete mou odpověď. Je to asi jako byste se ptala jaká mast je nejlepší na bolavou patu a byla nespokojena s odpovědí, že nejlepší je se podívat, jestli nemáte v patě trn. A vy prostě agresivní pot patrně máte, když se vám klávesnice maže opakovaně.

před 1534 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

  1. Neodpověděl jste na mou otázku.
  2. Přece nemůžete tvrdit, že se mně potí ruce, když mě neznáe.

Je rozdíl mezi tím, zda se domníváte že by to tak mohlo být, nikoliv že to tak je.

V tom je opravdu velký rozdíl.

před 1534 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

autacek, prepáčte priemerne inteligentnej (aspoň dúfam) ak ste si to dokázal nájsť sám, prečo ste sa vlastne na to pýtali nás? Nezhadzuje to vašu vysokú inteligenciu?

před 1538 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Led děkuji.

Netušila jsem, že je opravdu tak velmi náročné, spočítat počty doktorátů.

před 1537 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
autacek

@led Vy jste vyčetla v odpovědi annas odpověď? Je tak těžké pochopit, co jsem chtěl vědět? Má jich víc Havel, nebo Klaus?
Já se dočetl, ať si to spočítám sám, opravdu odpověď na úrovni.

před 1538 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Ano, prečítala som si odpoveď, že zoznam ocenení oboch protagonistov nájdem v uvedených odkazoch. Pri informáciách v týchto odkazov si aj priemerne ineligentný piatak dokáže vypočítať kto mal viac ocenení. Obyčajná matematická slovná úloha na úrovni 5.triedy základnej školy.

před 1534 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
autacek

Dobře, kdo je tedy vítěz?

před 1534 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Tu bol nejaký boj? súťaž?
Bola položená otázka a vložené odpovede. O súťaži nič neviem.

před 1534 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek