O který smysl byste nechtěli přijít?

Proč?
Doplňuji:
Děda Louda má svým způsobem pravdu, jinak si nedovedu představit odpověď Jugara, že Marci1 píše nesmysly a přitom zplodil větu, ze které se směji, až se za břicho popadám: …znám pár lidi co jsou hluchoněmí a sami tohle říkali.Raději vidět než slyšet… 😁

Nejlepší odpověď
Agneta

o žádný z nich, ale kdyby náhodou....

antihumánní otázka, nelíbí se mi…

Další odpovědi
Drap

o žádný z nich, ale kdyby náhodou....

O žádný. Všechny potřebuji a všechny jsou důležité.

Děda Louda

o žádný z nich, ale kdyby náhodou....

Nejdůležutější je smysl pro humor.

gecco

o žádný z nich, ale kdyby náhodou....

A proč?
Nějak si to neumím představit…
😉

marci1

o žádný z nich, ale kdyby náhodou....

O žádný. Ale údajně přijít o sluch je pro člověka horší, než třeba o zrak. ☹
Doplňuji:
Lidé, kteří neslyší to snášejí psychicky hůře, než ti, kteří nevidí. ☹
Synopse dokumentárního filmu : „Lormovy prstoklady“ :
http://filmium­.cz/projekty/pri­pravujeme/doku­menty/lormovy-prstoklady

mosoj

o žádný z nich, ale kdyby náhodou....

tak ani o penis.

Martin Tomča

zrak

johana 56

zrak

Při ztrátě zraku se nevidomý stává nejméně soběstačným.
Pokud neslyším,je možnost odezírání řeči,sledovat dění a přizpůsobit se.
Hmat je rovněž důležitý.Ale uchopit věc,kterou nevidím,není jednoduché.
Když ucítím různé pachy nebo vůně nevím odkud vychází.
Ochutnám,pokud se správně trefím,nebo mě někdo nasměruje.
Nejlepší je samozřejmě nepřijít ani o jeden.

Funna

chuť

Doplňuji:
aspoň by mne konečně nehonila mlsná…

jáára

zrak

proto.

(O_o)

zrak

Mirdas

zrak

Samozřejmě o žádný.
Ovšem zcela oslepnout je asi postrach každého.

Mc Merkurion

čich

peníze nesmrdí a k ničemu jinýmu nemusim čuchat…
Doplňuji:
tak to mělo bejt přesně obráceně,o tenhle klidně jo,měl bejt zrak,ale o ten jsem asi už přišel,jinak bych to tak blbě nepřečetl…

McArthur

zrak

Mrs.Styles

o žádný z nich, ale kdyby náhodou....

Lucie23

hmat

anonym

sluch

Doplňuji:
MP3 přehrávač jsem předloni vyhodil,protože už jsem s ním chodil i na záchod.

huxa

sluch

STUDENTKAEVA

zrak

Doplňuji:
Jelikož nosím brýle tak vím jak je težké vidět hůř natož nevidět nic.Sluch má naše rodina špatný skoro celá sestřenice má kochleár a táta naslouchátko a oba žijí jakoby nic.Sluch se dá řešit bud už naslouchátkem nebo tím kochleárem samosdřejmě vím že uplně hluší a starší prostě jsou hluchoněmí, ale i přesto znám jedny hluchoněmé a krom toho že jsou hluší tak jsou uplně normální a dokonce i pracují,což třeba slepí dělá málokdy..

Nevíteto?

o žádný z nich, ale kdyby náhodou....

Nechtěla bych být spíš slepá (člověk je míň soběstačnější), ale taky jsem hodně krát slyšela, že je horší být hluchý, člověk je asi soběstačnější, ale víc ho to izoluje.

anonym

zrak

Doplňuji:
Samozřejmě o zrak.Je nesmysl co napsala Márci,cituji:že přijít o sluch je pro člověka horší, než třeba o zrak......
Teď zas píši já:Zrak je to nejdůležitější co člověk vnímat může.
To je obsurdita,snad raději někoho raději vidím i když neslyším,než se ho budu dotýkat ,slyšet a nevím jak vypadá.
Znám pár lidi co jsou hluchoněmí a sami tohle říkali.Raději vidět než slyšet.

da ny

o žádný z nich, ale kdyby náhodou....

Doplňuji:
Jedna z mých kolegyň vcelku spokojeně žije 45 let bez čichu .....

quentos

Funna taky neumí číst… :{D>

anonym

Napsal jsem to Barbakane shválně,jestli někdo zareaguje.
Je dobré proto dobře vidět viď?
Než nic neslyšet.

anonym

Jugare, geniální … 🙂

anonym

si myslím,že ano,fakt ty lidi znám,jak hluchoněmé,tak i jen hluché,ti umějí i tancovat a když má na uších sluchátka a háže hlavou,tak je to ouplněj masaker,když nic neslyší