Adri ..

O čem skládat písně ? :)

Doplňuji:
Chci aby píseň zaujala moc lidí, ale nevím o čem psát. Mám pár amatérských textů o životě ale chci se už odrazit a složit písničku.

Nejlepší odpověď
anonym

Asi o tom, co tě zaujme: láska, měsíc, přítel/kyně… Moc široké pole, záleží kudy se tvá mysl ubírá.
Doplňuji:
Možná bych začal politikou, satira vždy zbírá! Ale není to vůbec jednoduché, musí se to umět. Třeba se najdou nějké buňky…

Další odpovědi
hanulka11

o všem …o lásce, o vztahu, o bolesti, o přírodě, o počasí , o všedním dni .....prostě o běžných věcech ty jsou nejkrásnější

quentos

lidi spíše asi zaujmou aktuální témata, ale nejlepší je nad tím moc nepřemejšlet, ono to přijde samo.

Hanulka: odkdy je láska BĚŽNÁ věc? :{(>

SeptikB

Píseň není o tématu, ale o tvém přístupu k němu. Když dokážeš originálně vyjádřit svůj názor, je jedno, jestli to bude o lásce, politice, nebo odpadcích v popelnici…

Michal Kole

Třeba o ženské kráse při plavání