Supermáán

O čem si povídat s klukem..?

Nejlepší odpověď
huxa

o sexu, o plavání, prostě s každým najdeš jiné téma
Doplňuji:
a neboj, také jsem měl před rokem a půl podobné otázky, když jsem se měl sejít s mojí milovanou, nicméně jsem prochodili a prokecali 5 hodin a nepotřebovali jsem žádné lidi, aby našli nějaké věci, o čem bysme měli mluvit ;)

Další odpovědi
briketka10

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyz-jdu-s-klukem-ven-co-si-mam-s-nim-povidat
asi tak..
Doplňuji:
opakuješ své otázky..

anonym

Třeba o tom, proč po tobě chce aby ses změnila!

quentos

viz podobnou otázku před necelým rokem http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/o-cem-se-bavit-s-klukem?podobna=1

Natty*

Promiň, ale takových otázek tu bylo poněkud více. Co třeba o zájmech?

Damiana

Záleží na tom, jestli ho chceš nebo ne.
V prvním případě se s ním bav o budoucnosti jeho, ve druhém případě o vaší společné…

elektrikář

Záleží na tom kolik je ti let. Když jsem byl mladší a chodil na školu zdrbli jsme nejdříve své učitele.Později film, knížky , koníčky. přání. Je toho mnoho skus se ho zeptat.

KlárkaT

Zkus třeba vaše společné zájmy

•adulinkqq•

No jakoby mám tu stejnou otázku ale já jsem ten typ, který kluky štve. Bude to znít divně ale já je třeba koušu lol. No a jakoby pokud tomu klukovi někdo ublíží tak mu můžeš pomoct, zeptat se jestli je okay a nebo to oplatit tomu druhýmu a třeba se mu zalíbíš. Ale pokud myslíš normálně tak třeba co dělal, jeho zájmy atd.