MucQ

Co si mám psat s holkou, kterou mám rád? mám jí dát(poslat poštou) nějaký dárek(jestli jo tak jaký)?

Nejlepší odpověď
iceT

Ty máš holku a nevíš o čem si s ní psát?FB máš?

Další odpovědi
www

Domnívám se podle znění tvé otázky, že to děvče tvoje city nezná. V tom případě by mohla brát nečekaný dárek s rozpaky, třeba i jako úplatek. Nejdříve bych se proto zaměřil na prostou komunikaci, nejlépe osobní, z toho pak vyplyne vše tobě potřebné.
V případě, že se ale máte rádi vzájemně, vyber dárek podle jejích zájmů.
Zkušenost
Doplňuji:
Reaguji s dovolením na interní vzkaz:
No a co? Normálně se tedy při setkání s ní zastav a začni si s ní povídat. Ze školy už zhruba víš její zájmy, tak třeba o tom, o společných učitelích, známých.., někam ji také můžeš pozvat (cukrárna, kino, pocházka..) Hlavně se nestyď a mluv! Jak se na tebe usmívá, je to na dobré cestě byť už ‚má kluka‘. Neboj, buď to vyjde, nebo ne. Také si zjisti co je to za kluka, ať víš, zda můžeš očekávat a jakou reakci z jeho strany 😁 Ale i to k tomu patří. Nepiš, neváhej, neboj a jednej!!!

arygnoc

s prečo ju máš rád?
alebo sa ti iba páči (líbí)?

a o čom ste sa bavili doteraz?

raz možno budeš žiť s niekým roky, ak nie celý život. O čom sa budete baviť?

prečo jej chceš niečo posielať, prečo jej to nedáš sám?