Klára K.

O čem je horor Mama?

A pokud jste ho viděly, od kolika let je vhodný?
Doplňuji:
pardon, viděli 🙂
No jo, moc často píšu o holkách 🙂

Nejlepší odpověď
iceT

film je vhodný od 13 let,je o dvou děvčátkách,které jejich otec odvezl do lesa a tam je hodlal zabít,stejně jako zabil jejich mámu.(proč,se nikde neuvádělo,snad za zpronevěru,jen na začátku bylo něco málo nastíněno)Uchýlil se s nimi kamsi do chaty,a když se chystal spáchat tento ohavný čin,zjevil se odkudsi duch nějaké ženy a dívky zachránil.Obě děvčata pak žila v té chatce a duch se o ně staral.
Po několika letech byly dívky nalezeny a svěřeny do péče jejich strýcea jeho přítelkyně,i když o ně bojovala jejich babička,matka jejich zabité matky.Dívky byly v zuboženém stavu,jejich chování neodpovídalo věku,jelikož je neměl kdo vzdělávat.Duch se ovšem nemínil dívek vzdát a přemístil se do domu k dívkám,kde jim dělal společnost.Dívky se učily,a jak byly schopné komunikovat,tak starší z nich vyprávěla příběh o duchovi té ženy,která se o ně starala.
Je to dobrý film,ale nemá hezký nebo dobrý konec.

Další odpovědi
badisko

Nefacha tI Google.cz

Pět let Lucas (Nikolaj Coster-Waldau) vytrvale hledal malé neteře Lilly a Victorii, které po násilné matčině smrti zmizely i s otcem neznámo kam. Jeho pátrání, hraničící s posedlostí, narušuje i vztah s přítelkyní Annabel (Jessica Chastain), ale Lucas se nakonec dočká satisfakce. Obě dívky se najatým pátračům podaří najít v opuštěné chatě stojící uprostřed hlubokých lesů. Dívky jsou zubožené, sociálně velmi zaostalé, ale naživu, což si nikdo neumí vysvětlit. Protože jejich návrat do civilizace proběhne nečekaně rychle, může Lucas zažádat o jejich svěření do své péče a spolu s Annabel se jim snaží nahradit harmonickou rodinu. Postupně si ale oba začínají klást otázku, zda si s dívkami nepřivedli domů i někoho dalšího. Někoho, kdo Lilly a Victorii pomáhal celou tu dobu přežít a teď se jich nechce vzdát. Zvlášť Annabel nese narůstající dusno provázené znepokojivými jevy hůře, protože je zjevné, že si mateřskou lásku obou dívek bude muset vybojovat proti soupeři, který používá dost děsivé zbraně.
Oficialni text distributora …

vice ti napovi treba prave google … https://www.go­ogle.ie/search?q=ma­ma+horor&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:unoffi­cial&client=fi­refox-a&gws_rd=cr&e­i=irTeUs-dCIyjhge4w4GYBQ