Araxis

Dáte tip na dobrý horor?

Zdravím.Poslední dobou jsem se zaměřila na horory a musím říct že mě nesmírně baví.Nechci žádné krváky(texasky masakr) nebo nekonečný SAW u kterého je kladen duraz na detail,jinak žadný děj.Líbí se mi duchařiny v domě.Jako 3,15 zemřeš,in­sidous,v zaje­tí demonu…Nebo i dobré thillery jako :Pod povrchem,Úkryt,Šes­tý smysl-prostě napětí a strach a taky dobře promyšlený děj. Máte prosím nejaké osobní doporučení na fakt dobry film?Díky moc.
Doplňuji:
Krakis: SAW je dobrý na vyžití se v bolesti a v nechutností.Děj naprosto žádnej.Dva muži sedící naproti sobě a s jednou pilkou:kdo si uřízne nohu nebo ruku???tak fajn uříznu si nohu,upálím se,vytrhnu si zub,kus břicha na váhu…naprosto nudný,dopředu vím co se stane a jak bude u toho stříkat krev,podprůměrný reakce herců,kdy po vytržení zubu naprosto funguje dál,mluví i se směje,další:že s určitostí to v tom časovém limitu nestihne…To je na nic,,,věc názoru…a můj je bohužel tenhle.
Děkuji tomu co navrhl japonské horory.

Nejlepší odpověď
briketka10

dám Ti celý seznam..
Horory, Thrillery, Psycho :

Závrať, Funny Games, Všechny 3. díly Hostel, Katakomby, Sedm psychopatů, Vzorec pro vraždu,Psychopat z Green River, Lovci lidí, Nahá kořist, Lidská stonožka, Zlověstné ticho, Temné lesy,Orphan, Pád do tmy, Dějiny násilí, Divoký Mesiáš, Ať vejde ten pravý, Pach krve 1–5,Hněv duší,Dylan Dog, Krvavá laguna, Zkurvená noc, Plivu na tvůj hrob 1,2, Zodiac, Maniac, Noční incident, Umlčeni,
Ďáblova cesta, Fantom Amsterdamu, Malý New York,Nezvratný osud 1–5, Americká kletba, Královna prokletých, Pod kůží, Trans, Osudný den, Krvavý Valentýn, Smrt on line,V elektru­jizící mlze, Na poslední chvíli, Akční – Rozsudek smrti, Únos dítěte, Poprava,PRECIOUS, Špatným směrem, Paralelní světy, Šílená hra, The Host, 30 dní dlouhá noc-doba temna,Lesní duch, Jezero smrti, Pod dohledem, Oběť zla, „O“. 2001 (krimi), Prokletý ostrov, Bunkr smrti,
Sinister, 11–11–11, Hory mají oči, „O“., Bostonský škrtič 08, Hlas smrti, Red Hill- krvavý zapadákov,Mrtví a neklidní, Noc hrůzy 2011, Mama, V zajetí teroru, Wolf Creek p.skut. Pád do ticha p.skut. V pasti,Místnost sebevrahů, Rosewood-Lane, Kandidáti života a smrti (1979), Poslední dům nalevo, Díra, Hory mají oči 1,2, Hrůza v lese, Lovci myšlenek, Zodiak 2005, Městečko Black River, Očista, Hory zalité krví, Hrůza v Connecticutu I. II.Static, Absentia(myste­riózní), V úzkých, Falešné přátelství, Řetězová reakce, The Volverine 1,2, Tělo na tělo, Spálené vzpomínky, Nic než pravda, Veřejní nepřátelé, Noc hrůzy 2011, Frozen ground, Řežba v Tombstoně, Zápisník smrti 1,2, Masters of horror – Jenifer, Klíč,

Doplňuji:
moc se mi líbil film Tísňová linka,
není to sice horor, ale výborné krimi..

Další odpovědi
Awe

Jojka plus:Ty tomu opravdu věříš?Klasický reklamní trik, když se na začátku filmu řekne že je podle skutečných událostí…
Doplňuji:
co takhle klasické Mlčení jehňátek?Nevím jestli je to přímo horror ale film je to super

iceT

Paranormal acticity nestojí ani za zapnutí tv,tak maximálně ten třetí,který má být jako první dějová linka,tam se fakt něco dělo.
Jinak bylo pěkné Prokletí domu slunečnic 1,2,Americká kletba,Kletba z temnot,z těch starších třeba Jeepers Creepers 1,2,letos by měl bý t i třetí film,dějově po 20 letech od prvního dílu;Vládce temnot,Psycho,V­ertigo,Okno do dvora.Výborné jsou jsou japonské horory-ty splnují tvůj požadavek na minimum krve-Clona,Zmeškaný hovor,Kruh,Ne­návist(těch je taky víc,ale stačí vidět jen ty první dva tři,pak už je to dookola pořád stejné,jen s jinými herci na jiných místech a rozuzlení žádné)Rec,Druhý život,Zápisník smrti 1,2,Temné vody.....
Doplňuji:
Díky za díky…:-)

jojka plus

paranormal activity je asi 5 nebo 6 dílů a je to podle skutečný události :)

verka

…televizní noviny.

Kelt

Taky mám rád horory a asi mám stejný názor jako Ty. Pěkné je – Stáhni mně do pekla, Child´s play – Panenka Chocky, celá série atd. ,

Krakis

Briketka už ti dala spoustu nápadů,takže nebudu přidávat.Jen mě zarazilo,že u SAW nevidíš žádný děj,možná to chce zhlídnout popořádku.Podle mě je tam spousta nápadů a zvratů.Ale to je věc názoru.Filmy které popisuješ ty, jsou zase pro mě předvídatelné a tudíž bez napětí.

Luciet

Zde jsou nějaké návrhy:
KRUH – http://www.you­tube.com/watch?v=TuH5Fa­UpFm4 (trailer)
ČTVRTÝ DRUH – http://www.you­tube.com/watch?v=E-_AkAZs08w
MAMA – http://www.you­tube.com/watch?v=508cY­NezF9U
SINISTER – http://www.you­tube.com/watch?v=pgY­xydrVlDk
GRAVE ENCOUNTERS – http://www.you­tube.com/watch?v=g8FBRAT­bJoA
Doplňuji:
Jen bych chtěla dodat, že briketka10 také uvedla názvy hororů, které jsou krví přímo zalité. Zrovna Hory mají oči 1,2

Jinak SAW se mi líbí, jde také o to pochopit, O čem film je, když vynecháte jednotlivé pasti. Je natočen tak, aby divák zapojil své mozkové závity a sestavil jakýsi ,,puzzle příběh". Také se zamyslel nad tím, jak vede svůj vlastní život a způsobem, jak ho zlepšit. John Kramer, v hlavní roli vlastním jménem Tobin Bell je podle mě naprosto vynikající, univerzální herec. Je neuvěřitelné, co dokáže vyjádřit jedním pohledem. Vyhrál také cenu: Nejlepší sériový vrah. Uznávám, že VII. díl jsem nehodnotila příliš kladně, ale také záleží na tom, kdo se ujme režie filmu.

Pajuza

Je spousta dobrých hororu… ale myslím že Briketka ti už vyjmenovala uplně všechny… A souhlas Tísňová linka je opravdu dobrá :) nebo v Zajetí démonů (podle skutečné události – PS: tak jsem se bála že jsem to musela vypnout (takže jsem to ani nedokoukala… ))

RE: Jojka plus

Paranormal Actvity jsou 1,2,3,4,5 (5 je teď v kinech) a není podle skutečné události! Je to jenom smyšlené.

PaulKody

Návrh: http://www.csfd­.cz/film/224788-pokoj-1408/

Přeji úspěšný a pohodový rok 2014 :)

briketka10

ještě je dobrej film Kostka..

Araxis

děkuji.

Araxis

Krakis: SAW je dobrý na vyžití se v bolesti a v nechutností.Děj naprosto žádnej.Dva muži sedící naproti sobě a s jednou pilkou:kdo si uřízne nohu?tak fajn uříznu si nohu,upálím se,vytrhnu si zub…naprosto nudný,dopředu vím co se stane a jak bude u toho stříkat krev a že s určitostí to v tom časovém limitu nestihne…To je na nic,,,věc názoru…a můj je bohužel tenhle.