karikaki

O čem bych mohla napsat slohovou práci z češtiny? Chodím do 4. třídy ZŠ.

O čem já bych mohla udělat sloh na češtinu základní školy 4. ročník?

Nejlepší odpověď
annas

Sloh se nedělá, ale píše.

Napiš třeba o tom, co vidíš z okna., co celý den děláš, zda je lepší učit se doma nebo ve škole?

Další odpovědi
Rokio

Například o svém koníčku, o obci, kde žiješ, nebo o nějaké významné historické dominantě z místa tvého bydliště.

DoTazatel

Úplně o čemkoli (pokud nemáš nějaké zadané podmínky).
Jediné omezení je tvoje představivost. Psát se dá o čemkoli na nekonečno způsobů…

Drap

Třeba o školní výuce na dálku, když jsou školy zavřené.

Edison

Můžeš napsat třeba pěkně rozsáhlou úvahu na téma, jak si vybrat o čem psát.

elkon

Na čtvrtou třídu máš dost dobrou češtinu. Netaháš nás „za nohu?“.

Pepa25

Ve 4. třídě píšou děti jen popisy a vyprávění, nebo už se učí i jiné slohové útvary?