Novou školu pro mou dceru, která studovala na střední škole a propadla.

Nejlepší odpověď
kropitko

Třeba

Další odpovědi
Rico

Nebo tu, která je hned zarohem tu zná každý přece

Sandy

Jděte se zeptat na základní školu, kde dokončovala devátou třídu. Tam by Vám měli poradit s výběrem nové vhodnější školy a také Vám dát zápisový lístek, který je potřeba k přijmutí na školu. Nepočítejte s tím, že budete mít velký výběr, hodně oborů je teď už plně obsazeno. Zvažte také přání dcery. Možná by se bylo vhodné zamyslet nad tím, jestli má jít na jinou střední školu nebo radši na odborné učiliště; maturitu si přeci může dodělat později.

GangstaHelper

Tak třeba takovou tu, jak je tady hned naproti mému oknu.

1popelka1

Na odpovědi, které nemají žádnou informační hodnotu zásadně palce nedávám, ale u vás dvou musím udělat výjimku, už proto, že jsem to samé měla na jazyku 🙂 Pobavili jste mě.