suffik

Nové tetování

Ahoj mám nové tetování od včerejška vím že se udělají stoupky ale chtěl jsem se zpetat po kolika dnech se začnou dělat.A taky mi po mazáni odteka barva vím že je to normální jen jestli ji mám opatrně setřít ty zbytky barvy ? díky :)

Nejlepší odpověď
badisko

jo …a hlavne mazat …jej to ti jako nedali instrukce v salonu co stim mas delat?..tak snad aspon meli cistou jehlu ..kdyz byli tak moc na urovni…

Další odpovědi
venkovan

Já vás stejně obdivuji, že se necháte píchat. Já když musím před zuřivým psem prolítnout trním, tak než do něj vletím často řeším otázku, zda zuby psa nejsou lepší varianta než obrovské množství jehliček – trnů.

suffik

dělal to bekus neboj se byla čista :) dali instrukce co stím mám dělat ale kdy se udělaji stoupky nebo jestli mám tu barvu utirat když se udělaji kanky neříkaly .. takže mám to normálně utřit ?