Gabiska

Nemá některá z vás zkušenosti s úpravou prsou? Pokud ano, je zákrok bolestivý?

Nová prsa bolí to?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Holky prosím nebyla jste si některá nechat dělat nová prsa? jak moc to potom bude bolet?

Odpovědi
Broukk

Ne ne nebolí to, normálně pak budete mít po operaci analgetika, díky kterým nic neucítíte.

Gabiska

Aha, takže se musí brát analgetika co? žádná jiná varianta asi není že?

Anetkaprcka

Já jsem ji měla také, stačí jedna pumpička, katetr se rozdvojí, takže ji máte na obě prsa, stačí před plastikou zajít do lékárny, kde zaplatíte 4 tisíce korun, a pumpičku Vám doručí přímo do nemocnice, kde na operaci půjdete.