Avatar uživatele
amelie95

Jak zrychlit růst prsou?

Je mi 13 a měřím 157 cm. Nemám skoro žádné prsa je mi to trapné, ale mám zatím jen takoví ty ze začátku nezakulacené-špičaté.někteří u nás ve šk. už mají velké a kulaté. Budu je mít taky takové? Co dělat aby rostly rychleji a zakulacovaly se už..?
Doplňuji:
Nechci abych měla velké prsa! Jen abych je už měla větší a zakulacené- né nějaké špičaté :DD

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts, juie, hanulka11 před 4528 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zkus si projít i starší rady.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­104&q=r%C5%AF­st+prsou&sa=Vyh­ledat#1447

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Kup si jiz nejakou nejmensi podprsenku , vyztuzenou a prsicka ti v ni trosicku splasknou a nebudou videt jen " ty spicky ".
A pak uz jen cekat. -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
sarkan3

Ještě máš spoustu času. Hlavně se tím nezabývej. Mně v patnácti říkali deska, letiště atd. Kolem 17.roku jsem vybujela tak, že mě to skutečně štve a mám od toho zdravotní problémy. Velká prsa zatěžují páteř a pak bolí záda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

S tím nic neuděláš je to prostě příroda a každé tělo je jiné , vždyť jsi ještě mládě …dočkáš se neboj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elizabet

Záleží jak rychle dospíváš.:).Tahle věc nejde nijak urychlit jediné co ti můžu doporučit tak jsou cviky na prsní svaly.. ty najdeš všde na internetu..;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
juie

Neboj ja taky žádný nemám a trápim se stejně jak ty nejsi v tom sama… :(((

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DaiWoman

Ahoj amelie95

já taky nevím ale zaslechla jsem že pomáhá oregano!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Duvemblejt

s fotkou bych byl moudřejší :D :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mamba2003

Ahoj slyšela jsem, že pomáhá když piješ pěnu piva nebo pěno od točený kofoly. Hodně dívkám kterým sem to říkala tak to pomohlo,

před 3011 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek