amelie95

Jak zrychlit růst prsou?

Je mi 13 a měřím 157 cm. Nemám skoro žádné prsa je mi to trapné, ale mám zatím jen takoví ty ze začátku nezakulacené-špičaté.někteří u nás ve šk. už mají velké a kulaté. Budu je mít taky takové? Co dělat aby rostly rychleji a zakulacovaly se už..?
Doplňuji:
Nechci abych měla velké prsa! Jen abych je už měla větší a zakulacené- né nějaké špičaté :DD

Nejlepší odpověď
annas

Zkus si projít i starší rady.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­104&q=r%C5%AF­st+prsou&sa=Vyh­ledat#1447

Další odpovědi
anonym

Kup si jiz nejakou nejmensi podprsenku , vyztuzenou a prsicka ti v ni trosicku splasknou a nebudou videt jen " ty spicky ".
A pak uz jen cekat. -iv-

sarkan3

Ještě máš spoustu času. Hlavně se tím nezabývej. Mně v patnácti říkali deska, letiště atd. Kolem 17.roku jsem vybujela tak, že mě to skutečně štve a mám od toho zdravotní problémy. Velká prsa zatěžují páteř a pak bolí záda.

hanulka11

S tím nic neuděláš je to prostě příroda a každé tělo je jiné , vždyť jsi ještě mládě …dočkáš se neboj

Elizabet

Záleží jak rychle dospíváš.:).Tahle věc nejde nijak urychlit jediné co ti můžu doporučit tak jsou cviky na prsní svaly.. ty najdeš všde na internetu..;)

juie

Neboj ja taky žádný nemám a trápim se stejně jak ty nejsi v tom sama… :(((

DaiWoman

Ahoj amelie95

já taky nevím ale zaslechla jsem že pomáhá oregano!!!!!

Duvemblejt

s fotkou bych byl moudřejší :D :D :D

mamba2003

Ahoj slyšela jsem, že pomáhá když piješ pěnu piva nebo pěno od točený kofoly. Hodně dívkám kterým sem to říkala tak to pomohlo,