Ronnynik

Nějaké dobré rady, jak urychlit růst ňader?

Dobrý den , je mi 14 let a nechcou mi narůst ňadra. Všichni se mi za to smějí a kvůli tomu bych se chtěla zeptat zda není něco, co by tento růst urychlilo. Děkuji za odpověd'.

Nejlepší odpověď
Ponytail

Ne, na to nic není. Ještě máš dost času na ukončení vývoje, takže se neboj. Prsa budeš mít pravděpodobně taková, jaká má tvoje mamka nebo babičky.
Smějou se ti akorát blbci, zkus to překousnout a vykašlat se na to. Třeba budeš mít prsa malá a jednou za ně budeš i ráda. Jsou hezčí a s velkými jsou akorát potíže 😉

Další odpovědi
elektrikář

Smnějí se jen oslíci jako každá žena se dočkáš, na to se nedá pospíchat, Až to příjde tak budou. Vzpomínám si na mou dcerku jak na to byla hrdá, Mněla tam kopečky jak polévkové lžíce. Bože to už je let.

Terryle

Říká se, že prsa rostou po černým pivě, ale to se Tě vzhledem k věku netýká :o)
A jinak vážně – buď ráda. Čím později Ti začnou růst, tím větší je šance, že budeš mít prsa menší a „tak akorát“. Mívají hezčí tvar, je to zdravější (netrpí tak páteř) a praktičtější – shánět velkou kvalitní podprsenku je utrpení, natgožpak třeba plavky… a můžeš si v létě vyjít v tričku bez ramínek. O tom si hojně obdařené slečny a paní můžou jen nechat zdát :o/

Drap

Mě je několikrát více než tobě, a taky mě prsa nesrostou. Nic si z toho nedělej. Každý narosteme tak, jak to má být a asi je to i to nejlepší.

led

odkaz na ruskú stránku – ľudové prípravky:
http://nashajiz­n.ru/2010/07/­17/narodnye-sredstva-dlya-uvelicheniya-grudi.html
preklad google translator
http://transla­te.google.com/tran­slate?hl=cs&sl=­ru&tl=cs&u=http%3A%2F%2F­nashajizn.ru%2F2010%2­F07%2F17%2Fna­rodnye-sredstva-dlya-uvelicheniya-grudi.html