Sonush

Jak poznám, že mi začaly růst prsa?

A kdy vám začaly prsa růst?

Nejlepší odpověď
Majkl95

To snad uvidíš ne že se ti o kousek zvětšili :D

Další odpovědi
Araxis

Poznáš,tím že tě bolí i pohmatem,ale to je jen pár dní.Taky máš citlivější bradavky.
Věk je různý,mě už v 11 letech.

marci1

Mezi 8–13 lety začíná stádium prsního poupěte, cca v 11 letech začíná vývoj prsů a po 1. menstruaci ( asi ve 13 letech ) se dále prsy zvětší.

Zdroj: http://www.wi­kiskripta.eu/in­dex.php/Fyzio­logick%C3%A9_zvl%­C3%A1%C5%A1tnos­ti_obdob%C3%AD_dos­p%C3%ADv%C3%A1n%C3%­AD

Denasha

si všimneš ne? :D no mohou tě i pomenším doteku pobolávat. ale to přestane. no, jako mě asi v 11 letech ale to je individuální :)