zjentek

Nosíte podoma raději tepláky, nebo staré kalhoty/sukni?

Co podoma nosíte nejraději?

Nejlepší odpověď
Rokio

Tepláky a v létě šortky.

Další odpovědi
paul1

Tepláky, v zimě silnější, v létě tenší.

Čecho_slovák

Tepláky jsou jedinečné. V riflích, jak by řekl Bohuš, se potí kule.

jirka F

Tepláky a v létě kraťasy když je teplo. Jinak tepláky.

quentos

Tepláky, bez nich není „domácí pohoda“ :{)> v létě kraťasy.

GM

3/4 elasťáky a volné tričko, v létě šatové triko bez rukávu v délce ke kolenům.

elkon

Tepláky, v létě kraťasy.

Emefej

Tepláky. Sukni pouze v případě, když jsem doma sám a nikdo mě nemůže vidět.

aliendrone

Ehm to je dost těžké zodpovědět, protože nic takového ve smyslu dotazu neprovozuji. Zpravidla jsem buď v obleku (bez saka a kravaty) NEBO v županu a trenclích NEBO v černošedých monterkách (bez těch reflexních bezp. prvků) s laclem + tričko (v zimě s dlouhým rukávem). Zkrátka podle situace. :)

Tomu bys nevěřil, jaký se dnes dělají monterky, když to srovnám s těmi hadry za totáče… Slušný matroš, bambilion kapsiček a poutek a dokonce to i něco vydrží a nemusí se žehlit. A když si je zasviním neopratelně, tak se z nich stanou monterky do garáže, tohle musím havloidní dem(ent)okracii pochválit (ve smyslu změna k lepšímu, oproti totáči). ;) :)

klob1

Koukám, nejsem na tom špatně. Také nosím tepláky. Někdy i bez nich.

led

Tak páni sa nám odhalili v domácom 😲
a ženám ponechajte trošku tajomnosti.

PS. Emefej, a čo tak skúsiť aj burku, hidžáb, alebo nikáb 😈 https://sveto­beznik.info/bur­ka-hidzab-nikab-poznate-rozdil/

zjentek

Emefej (pokud seš ženská) tak strašný to být nemůže, to mně netvrď (; D; D;

zjentek

GM, hm to mám nejradějc.. (; ((;