jirka F

Nosíte hrdě plnovous, máte strniště, či jste bez vousů?

zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
Pepa25

Ani jedno. Mám knír a bradku, které si zastřihuju a holím si líce a kotletky. Prostě neco jako Brad Pitt na odkaze, ale jsem doufám hezčí 😉

Zdroj: https://www.ces­kenoviny.cz/zpra­vy/brad-pitt-si-zahral-epidemiologa-fauciho-a-vtipkoval-o-trumpovi/1884174

Další odpovědi
Kelt

Musím se holit, když jdu do práce, to je jeden a druhý den, pak se dva dny neholím a opakuje se to. Kdysi jsem se neholil měsíc, ale zvykl jsem si na to, mít hladkou tvář, pokud to jde.

quentos

Mám knír a bradku a zbytek holím tak jednou za 3–4 dny, takže mívám obvykle strniště…

marci1

Jsem bez vousů, ale pánové pozor na holení vousů, pokud máte malé děti. Oholit před narozením dítěte, nebo až povyroste. Chudáci děti, nedokáží to pochopit. 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=nCuS8o0X_gY&fe­ature=emb_logo

elkon

Nosím už více než třicet let vousy, podobný střih jako míval Waldemar Matuška.

JežíšKristus

Počítám, že většina je bez vousů. Nejsme na Blízkém Východě.
Péče o plnovous není jen tak, člověk musí chodit do barber shopu anebo se naučit pečovat o vous doma. U řady lidí s plnovousem je bohužel poznat, že jej nosí “jak jim narost’ “.
Nejhorší je mít knír a bradku, to potom člověk vypadá jak motorkář, který má namířeno do baru Modrá ústřice… (gay bar).

paul1

U mne se to střídá, většinou mám strniště a když už je moc velké, tak se oholím. Čím jsem starší, tak mi vousy rostou rychleji, aspoň se mi to tak zdá. On i ten čas nějak rychleji utíká.

Justin1

Není mi příjemné mít vousy, a tak se každý třetí den holím.

Když jsem byl dítě, míval můj táta vousy, až jednoho dne se oholil, vykoukl na mě z okna, když jsem byl venku, a já jsem ztuhl, nevěděl jsem, co to u nás je za návštěvu, a málem jsem řekl „Dobrý den“.

Mc Merkurion

… nerad se holim, takže to jednou za měsíc vemu zastřihávačem komplet s vlasama a mám na měsíc pokoj …

GM

Mám na bradě sem-tam-chlup, vytrhávám je pinzetou.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Pro uživatele s trapným nickem: hošani měli kníry. Mít jen knírek, tak také vypadám jako polský sňatkový podvodník 😉