Avatar uživatele
jirka F

Nosíte hrdě plnovous, máte strniště, či jste bez vousů?

zdroj obrázku: pixabay

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1236 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pepa25

Ani jedno. Mám knír a bradku, které si zastřihuju a holím si líce a kotletky. Prostě neco jako Brad Pitt na odkaze, ale jsem doufám hezčí 😉

Zdroj: https://www.ces­kenoviny.cz/zpra­vy/brad-pitt-si-zahral-epidemiologa-fauciho-a-vtipkoval-o-trumpovi/1884174

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Musím se holit, když jdu do práce, to je jeden a druhý den, pak se dva dny neholím a opakuje se to. Kdysi jsem se neholil měsíc, ale zvykl jsem si na to, mít hladkou tvář, pokud to jde.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Mám knír a bradku a zbytek holím tak jednou za 3–4 dny, takže mívám obvykle strniště…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jsem bez vousů, ale pánové pozor na holení vousů, pokud máte malé děti. Oholit před narozením dítěte, nebo až povyroste. Chudáci děti, nedokáží to pochopit. 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=nCuS8o0X_gY&fe­ature=emb_logo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nosím už více než třicet let vousy, podobný střih jako míval Waldemar Matuška.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

Počítám, že většina je bez vousů. Nejsme na Blízkém Východě.
Péče o plnovous není jen tak, člověk musí chodit do barber shopu anebo se naučit pečovat o vous doma. U řady lidí s plnovousem je bohužel poznat, že jej nosí “jak jim narost’ “.
Nejhorší je mít knír a bradku, to potom člověk vypadá jak motorkář, který má namířeno do baru Modrá ústřice… (gay bar).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

U mne se to střídá, většinou mám strniště a když už je moc velké, tak se oholím. Čím jsem starší, tak mi vousy rostou rychleji, aspoň se mi to tak zdá. On i ten čas nějak rychleji utíká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Není mi příjemné mít vousy, a tak se každý třetí den holím.

Když jsem byl dítě, míval můj táta vousy, až jednoho dne se oholil, vykoukl na mě z okna, když jsem byl venku, a já jsem ztuhl, nevěděl jsem, co to u nás je za návštěvu, a málem jsem řekl „Dobrý den“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… nerad se holim, takže to jednou za měsíc vemu zastřihávačem komplet s vlasama a mám na měsíc pokoj …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Mám na bradě sem-tam-chlup, vytrhávám je pinzetou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Pepa25

Pro uživatele s trapným nickem: hošani měli kníry. Mít jen knírek, tak také vypadám jako polský sňatkový podvodník 😉

před 1236 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek