Kepler

Nosí děti čápi, nebo vrány?

Mám v tom pořád zmatek. Bílých ubývá, černých přibývá. Přitom obou ptáků taky ubývá.

Nejlepší odpověď
annas

Opět otázka, která je několikrát v archivu.

Není to pravda, rodiče si kupují děti na internetu.

Moje otázka

„Myslíte, že děti ještě věří, že je přinesl čáp? Nebo si spíš myslí, že si je rodiče objednali prostřednictvím internetu?“

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-ze-deti-jeste-veri-ze-je-prinesl-cap-nebo-si-spis-mysli-ze-si-je-rodice-objednali-prostrednictvim-internetu

Další odpovědi
led

V mojich mladých časoch, keď ešte ľudia chodili peši a pracovali rukami, bývali v obydliach upletených z prútia. Vtedy môj priateľ Havranpírko od Veľkej rieky videl, ako deti nosia veľké čierne vrany. Po čase, po príchode mužov v kutniach s krížom, túto úlohu prevzali biele bociany. Našlo sa aj mnoho matiek, ktoré túto vtáčiu službu nepožadovali a nachádzali deti na poli, či v v húštinách lesov. No a dnes bocianov nahradili muži a ženy v zelených šatách s maskou na tvári a gumovými rukavicami na rukách.
V dnešných časoch nové pokolenie ľudí prichádzajúce s vychádzajúcim ránom v húfoch čiernych mravcov, tak ako v časoch Veľkej cesty národov, zaplavuje naše rody šírych lúk, lesov a riek a mieša sa s krvou detí Slnka.
Čujte veštbu z dávnych čias:
„Príde deň, až všetci ľudia budú si rovní,
príde deň, až povieme si, na farbe nezáleží,
všetci ľudia si budú v duši bratia a sestry
vtedy nastane mier v mysli,
človek bude k človeku človekom.“

Dodatok, aj annas vyslovila hrozne pravdivý fakt: „rodiče si kupují děti na internetu.“. Obchod s deťmi, či už nelegálny, alebo legálna adopcia posvätená zákonmi, je vždy obchod s deťmi bez ohľadu na jeho pomenovanie.

Rokio

Můj táta si všechno musel udělat sám.

V té době neměl na zaplacení této služby od těchto ptáků.

marci1

Děti nosí (třeba na tričku) nejen čápy a vrány, ale i medvídky, kočičky, pejsky … 🙂

anonym

Já myslím, že se říká, že vrána nosí holky a čáp kluky.

Fm2.0

Krkavčí matky jsou zase něco jiného. ;)
(krkavec, vrána, havran… to je fuk. OK není to fuk, ornitolog by mi jednu natáhl. Ale já nejsem ornitolog a doufám, že ty taky ne).

I když vlastně pokud čápi nosí děti, tzn., že se o ně sami nestarají a neliší se tak od vran (podle toho přísloví). Takže klidně můžou nosot děti jak čápi, tak vrány.

A nebuď rasista.
Zkus si opakovat rychle za sebou „čápi.“ A vyjde ti, jak jinak se říká rasistovi.

Když už jsme u těch ptáků, víš, že supi často letí?

nyjono

Mámy. Všechno končí na I/Y 😁 😁 😁

Hufnágl

Keplere, ty jsi jistě bezdětný, protože bys měl vědět, že děti se dělají jiným ptákem.

ahold

I ve školkách se už několik generací učí, že děti nosí úplně jiný pták.
To jsi nemohl zapomenout. Vždyť to nemůže být tak dávno, co jsi ............:-D

hapiky

Není patrno, zda je myšleno nošení dětí již narozených, aneb jako první servisní služba po narození.

led

Vážne som sa zamyslela, prezrela si pravdepodobnosti oboch typov poštovej služby. Na základe výzkumu som dospela k zaujímavému faktu:
Bociany (čápi) nosia deti v teplých dňoch a v zime túto službu vykonávajú vrany.

led

annas „Není to pravda, rodiče si kupují děti na internetu.“
Žiaľ máte pravdu, obchod s deťmi, bez ohľadu na jeho legálnu, alebo ilegálnu podobu, stále existuje.
Či konkrétne cez internet, prípadne iných nelegálnych sprostredkovateľov, alebo priamo v sociálno-zdravotnom stredisku, vždy je to obchod.

hapiky

led: Pro uskutečnění té dávné věštby stačí jen jedna „maličkost“: Lidé si musí brát jen to, co nezbytně potřebují k životu.
Je to zdánlivě malý i obrovský požadavek, neboť i když bude 99,9% lidí souhlasit, ten zbytek vše zkazí.
Také je tu ještě ta zpropadená touha po moci, vládnutí či ovládání všeho, od lidí, věcí či majetku.

led

hapiky: „Lidé si musí brát jen to, co nezbytně potřebují k životu.“ vy veríte, že to ľudia robia?

hapiky

led: Ne, a ještě moc dlouho nebudou.
Nejvíc mě se.e, že takoví genstři jsou u mnoha lidí hrdinové, kteří umějí vydělat peníze.