Medulka.013

Nokia 3310 se vrací. Koupíte si ji? Co vůbec vy a tento legendární, a prý nezničitelný mobilní telefon?

Mně se Nokia 3310 vyhnula, a o jejím novém nákupu neuvažuji. Mně se ten nový vzhled zdá být příliš moderní. Ta stará verze se mi líbí více.

https://mobile­net.cz/clanky/na­vrat-po-17-letech-nova-nokia-3310-je-predstavena-32298

Nejlepší odpověď
dubraro

Nekoupím. Je tam spousta zbytečností a barevný, na slunci nečitelný displej. Původní 3310 byla jednoduchá, robustní a snadno ovladatelná. Tohle je už na první pohled šmejd. Kdyby udělali přesnou kopii, bylo by to lepší.

Další odpovědi
mzm

No já nevím, 3310 ještě někde mám a to nové se tomu podobá jen opravdu vzdáleně. Navíc co vím, tak legendární byla 5110 a pak 6310i. Že by 3310 byla legenda jsem do teď neslyšel…

Drap

Pokud budu potřebovat telefon, ta možná ano.

Emefej

N 3310 legenda? Nepleteš si to s N 5110?

briketka10

V popisu se píše o ceně 1, 400, – Kč velmi levný mobil :O
Nekoupím si takto levný, mám Samsung a jsem s ním moc
spokojená :)

quentos

Pamatuju na něj a myslím, že jsem ho tehdy i měl (mobil jsem kupoval nový asi 3× v životě – od osmnáctin tedy za 15 let – a z toho z jednou proto, že jsem ho ztratil; lidi, kteří si kupují nový každou chvíli jen proto, že vyšel nový typ, nechápu). Ale abych si kupoval novej mobil jenom proto, že „teď frčí“, na to tedy nejsem. Módu neuznávám ani v hadrech, natož v mobilech. Je to jako jít s tupým stádem.

marci1

Asi ne. 2× do stejné řeky nevstoupíš (i když to úplná kopie není). Škoda, že tam chybí tlačítko „Navi Key“, ale zase nabitá baterie jí vydrží měsíc. Mám „hloupý“ telefon, ale mám ráda „véčka“. Kdysi jsem měla véčko, stříbrné vajíčko, mám ho schované: Samsung X460. 🙂
http://mobil.id­nes.cz/retro-nokia-3210-3310-3410-0oc-/mob_nokia.as­px?c=A150724_170236_mob_­nokia_jm

Kulpix

Jo, iž začínám šetřit. Takovéhle šílenosti jsou, akorát pro mě 😉

briketka10

Mám doma ještě Nokii 5110 Expres Music
funkční s nabitou SIM kartou je bezvadná.

http://www.mo­bile88.com/gen/prod­spics/nokia/5310­.jpg

briketka10

Mám doma ještě Nokii 5110 Expres Music
funkční s nabitou SIM kartou je bezvadná.

http://www.mo­bile88.com/gen/prod­spics/nokia/5310­.jpg

Medulka.013

Emefej, v tomto případě se nepletu. Stačí se podívat na různé meme vtipy a přečíst si komentáře, a hned je člověk v obraze.