Avatar uživatele
lucille

Noční můry…jak se jich zbavit?

ahoj, už asi dva týdny mám každou noc noční můry…pořád se v noci budím a nemůžu spát…a už několikrát se mi stalo že sem se vzbudila a jeste asi minutu nebo dve sem viděla to samé jako když sem spala… co mám dělat?? jak se toho zbavit??…při nejlepším bez doktorů a prášků…dekuji za rady…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, BIGFOOT před 4947 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Honzucha

Na noční můry je prý dobrý čaj z kozlíku lékařského. Přidat čajovou lžičku kořene kozlíku lékařského do šálku vody. Nechat vařit 5–10 minut a potom scedit. Večer před spaním vypít 1–2 šálky teplého čaje.

Nebo zkusit heřmánkový čaj.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

mě pomohlo když jsem si těsně před spaním dala uklidnující medunkový čaj,pustila jsem si příjemnou hudbu u které usínala,možná to nezabere hned na poprvé,ale mělo by to působit,pokud nejsou vaše sný ze stresu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal

Meduňka je skvělá! čaj a navečer bych přidal Sanosan tbl. V poledne jeden šálek čaje, večer jeden šálek čaje a tableta Sanosanu.Pokud se Vám do tří dnů neuleví,vyhledejte lékaře.Nemějte obavy,Sanosan je přírodní léčivo,ne chemie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tojsemjá

To dnes bylo na Novinkách
http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/204519-nocni-mury-mohou-vazne-narusit-psychicke-zdravi.html

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek