lucille

Noční můry…jak se jich zbavit?

ahoj, už asi dva týdny mám každou noc noční můry…pořád se v noci budím a nemůžu spát…a už několikrát se mi stalo že sem se vzbudila a jeste asi minutu nebo dve sem viděla to samé jako když sem spala… co mám dělat?? jak se toho zbavit??…při nejlepším bez doktorů a prášků…dekuji za rady…

Nejlepší odpověď
Honzucha

Na noční můry je prý dobrý čaj z kozlíku lékařského. Přidat čajovou lžičku kořene kozlíku lékařského do šálku vody. Nechat vařit 5–10 minut a potom scedit. Večer před spaním vypít 1–2 šálky teplého čaje.

Nebo zkusit heřmánkový čaj.

Další odpovědi
anonym

mě pomohlo když jsem si těsně před spaním dala uklidnující medunkový čaj,pustila jsem si příjemnou hudbu u které usínala,možná to nezabere hned na poprvé,ale mělo by to působit,pokud nejsou vaše sný ze stresu

Michal

Meduňka je skvělá! čaj a navečer bych přidal Sanosan tbl. V poledne jeden šálek čaje, večer jeden šálek čaje a tableta Sanosanu.Pokud se Vám do tří dnů neuleví,vyhledejte lékaře.Nemějte obavy,Sanosan je přírodní léčivo,ne chemie.

tojsemjá

To dnes bylo na Novinkách
http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/204519-nocni-mury-mohou-vazne-narusit-psychicke-zdravi.html