zjentek

Nevíte kdo mi u tří posledních otázek přepsal má krásná počáteční malá písmena za velká?

..teď je to tam jako pěst na voko!
Doplňuji:
Odpovědi.cz: a proč to sakra udělal?

Nejlepší odpověď
Odpovědi.cz

Vaše otázky upravil administrátor (estét a lingvista).

Další odpovědi
annas

Opravuje admin. Ptala jsem se na to, když někdo smazal „neotázku“. Dostala jsem odpověď, že některé otázky opraví a vrátí zpět.

Záleží zřejmě na tom, zda někdo otázku nahlásí a který admin má službu.

gecco

Zřejmě nějaký estét či lingvista…
😉
Admin.
Resp. netuším, kdo jiný může editovat otázky.

Nazdar Bazar

Odpovědi.cz: Já jsem také estét. Tak se na ně musí !!! Ať žije estetika. Tak to má
být. Kdo se má v té změti malých písmen vyznat. Pak nevím kde je otázka.

ptáč

Kolik těch administrátorů a správců máte? Přece normální člověk nemůže celé hodiny a dny psát otázky a odpovědi jako tady.

ivzez

Nedělá to systém?
Někde se počáteční písmeno
automaticky měni na velké …