hawranek

Nitty-gritty

Přeloží mi to někdo (na Googlem, děkuji)? Učím se slovíčka na zápočtový test a i když je u něj anglické vysvětlení, neumím si ho nijak přeložit do normální řeči…díky 🙂
Doplňuji:
Takže ještě jednou pro uživatele bubukaa, která sice asi čte nadpis, ale ne už to pod ním. Ne Google. Přeložit si to umím taky. Já chci význam. Kontext. Vysvětlení.

Odpovědi
bubukaa

Přitroublý-kostrbatý

NotFound

Na vysvětlení by pomohla alespoň věta ve které je tenhle výraz použitý.

MK44

Nitty-gritty bych chápal spíš jako: detaily, podrobnosti, konkrétnosti. Nejspíš při nějakém plánování, dojednávání nebo vyjednávání. Ale to byste měla opravdu uvést celou větu nebo souvislosti.