Bronzový

Ničí se obě játra souměrně pravidelným pitím alkoholu, nebo každé zvlášt?

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Heh??? Kolikže??? Od kdy jsou játra párovým orgánem? Kde TY máš ta druhá??? :-D :-D

Další odpovědi:

Zlatý

Určitě souměrně, ani jedno játro není lepší než to druhé a obě jsou devastována tím samým. Kdyby to tak nebylo, bylo by to fajn. Utrpěl jsem frakturu játra při obouvání? Nevadí, přepnu na čerstvou rezervu.

Stříbrný

Podívej se na lékařské knihy - anatomii, fyziologii, nebo si nech udělat testy se značenými izotopy a budeš to vědět přesně. Nechápu, kam těmi otázkami směřuješ. Je to stejné, jako bych chtěl vědět, zda mne více bude bolet nakládačka od vyhazovače praváka, nebo leváka.

Zlatý

Tak počkat, uá mám TO JÁTRO!

Pokročilý

První panák jde do jednoho játra, druhý panák do druhého játra přece. Odtamtud pak pokračuje do příslušné nohy.

Zlatý

Ani jedno ani druhé kuřecí játro nebylo na pánvičce ovlivněno mým popíjením alkoholu. Ani na dalších 20 jsem žádné změny nezaznamenal. Bacha, slyšel jsem o případech, kdy při opravdu silném popíjení ta játra zčernají. Nejdříve to postihne ta spodní.

Zlatý

Játra - slovo pomnožné, tudíž pravidelným pitím se ničí zároveň pravý i levý lalok jater. :-))

Diskuze k otázce

Stříbrný

Edison

Marci, pořád jde ale pouze o jednO játrO!!! :-D Jestli teda neměl na mysli ty obě ledviny, žejo... :-D

Zlatý

Kepler

Kruci, Dust mě úplně zblbnul, jasně že máme jedny játra. Já hned viděl ledviny...

Stříbrný

Edison

Co víš. Třeba je na chlast vybavenej líp... to víš... vývoj jde nezadržiteln kupředu!!

Zlatý

cochee

Dvoje játro mají, IMHO, třeba Klingoni.

Stříbrný

Edison

Dust je Klingon!!! :-D

Zlatý

cochee

Vypadá spíš jako nějaká jiná extraterrestriální rasa. Což neznamená, že nemá dvě/dvoje, případně více, jater. Klingon jsem zde já.

Stříbrný

Edison

Takže kříženec... hybrid...

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 2467
Zlatý annas 1699
Zlatý marci1 1696
Zlatý mosoj 1680
Zlatý Kepler 1314
Zlatý hanulka11 1028
Zlatý gecco 846
Zlatý quentos 815
Zlatý briketka10 809
Zlatý ivzez 749

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.