dust8

Ničí se obě játra souměrně pravidelným pitím alkoholu, nebo každé zvlášt?

Nejlepší odpověď
Edison

Heh??? Kolikže??? Od kdy jsou játra párovým orgánem? Kde TY máš ta druhá??? 😁 😁

Další odpovědi
Kepler

Určitě souměrně, ani jedno játro není lepší než to druhé a obě jsou devastována tím samým. Kdyby to tak nebylo, bylo by to fajn. Utrpěl jsem frakturu játra při obouvání? Nevadí, přepnu na čerstvou rezervu.

Kelt

Podívej se na lékařské knihy – anatomii, fyziologii, nebo si nech udělat testy se značenými izotopy a budeš to vědět přesně. Nechápu, kam těmi otázkami směřuješ. Je to stejné, jako bych chtěl vědět, zda mne více bude bolet nakládačka od vyhazovače praváka, nebo leváka.

zjentek

Tak počkat, uá mám TO JÁTRO!

Bobek 2

První panák jde do jednoho játra, druhý panák do druhého játra přece. Odtamtud pak pokračuje do příslušné nohy.

Dochy

Ani jedno ani druhé kuřecí játro nebylo na pánvičce ovlivněno mým popíjením alkoholu. Ani na dalších 20 jsem žádné změny nezaznamenal. Bacha, slyšel jsem o případech, kdy při opravdu silném popíjení ta játra zčernají. Nejdříve to postihne ta spodní.

marci1

Játra – slovo pomnožné, tudíž pravidelným pitím se ničí zároveň pravý i levý lalok jater. 🙂

Edison

Marci, pořád jde ale pouze o jednO játrO!!! 😁 Jestli teda neměl na mysli ty obě ledviny, žejo… 😁

Kepler

Kruci, Dust mě úplně zblbnul, jasně že máme jedny játra. Já hned viděl ledviny…

Edison

Co víš. Třeba je na chlast vybavenej líp… to víš… vývoj jde nezadržiteln kupředu!!

cochee

Dvoje játro mají, IMHO, třeba Klingoni.

Edison

Dust je Klingon!!! 😁

cochee

Vypadá spíš jako nějaká jiná extraterrestriální rasa. Což neznamená, že nemá dvě/dvoje, případně více, jater. Klingon jsem zde já.

Edison

Takže kříženec… hybrid…