DusanOrlik

Neznáte tuto logickou hru?

Zdravím,kdysi dávno jsem měl staré CD a na něm bylo několik her,přesněji to CD mělo název: Dětský svět 2,a tam byla taková hra,která se jmenovala myslí nějak Rolem…Ale nevím už jak dál.Je to o tom,že vy hrajete a máte červené míčky pc má zelené,a vy logicky uvažujete,na jaký míček kliknete,a přitom,jak nebo než to spadne si berete body.Až oba dva (vy a PC) dokončíte tahy,odstraní se šedá políčka a získavají se následně body.Sčítají se a poté bude znám výherce.Nevíte o jakou hru by mohlo jít?Díky moc za odpověď

Nejlepší odpověď
barnajka

Je to tato hra? http://www.so­leau.com/games/ro­llem.html

Podle všeho by tam ta hra měla jít i stáhnout, tak snad jsem to trefila a snad ti to pojede ;)