flodur

Neznáte prosím recept nebo odkaz na moučník.Říká se mu obláčková buchta.

Peče se korpus,na něj se po chvíli pečení naleje uvařený puding a ještě se asi potře bílkovým sněhem a dopeče.Díky moc!

Nejlepší odpověď
hanulka11

já to dělám takto a je výborná

4 vejce 20 dkg mletého cukru 1 dcl oleje 1 dcl mleka 20 dkg hladke mouky 1 ks kypřicího prášku do pečiva 1 ks pudingu 2 ks zakysané smetany 2 špetky skořice

Příprava:
Vajíčka a cukr ušlehám dohromady. Poté hmotu vliji na plech.

Uvařím pudink z mléka a jedné lžíce cukru.

Uvařený pudink naleji na předešlou hmotu a dám péct.

Poté nechám vychladnout. Navrch rozetřu zakysanou smetanu a zlehka posypu skořicí

Další odpovědi
benaja

Recept od hanulky je totožný s naším,jen my dáváme kysanou smetanu na ještě horkou buchtu.

DusanOrlik

Podívejte se na tuto stránku.Třeba se vám zalíbí.

Zdroj: http://www.kuchy­ne.cz/recepty/o­blackova-buchta-662.aspx