Anonym*****

Neznáte prosím někde nějakou brigádu pro patnáctileté, ale ještě studující na základní škole?

Chci sehnat nějakou ,,brigádu" protože si myslím že v patnácti letech mi vůbec neuškodí nějaká práce navíc , za kterou si i něco málo vydělám.Nevíte prosím o něčem,kde by brali prosím?

Nejlepší odpověď
ivzez

Studuje se až na VŠ.

Podmínkou pro získání nějaké práce je dovršení 15 let a ukončení
povinné školní docházky. Obě podmínky musí být splněny zároveň.

Do té doby jen umělecká činnost dítěte s přivolením úřadu práce.

Další odpovědi
Klaproth

Taková brigáda legálně neexistuje. Už se to zde řešilo mnohokrát.

WTLS

Ze zákonného hlediska, nesmíš pracovat dokud jsi nedovršil 15-ti let a neukončil základní školu, jinak pokud máš starší sestru nebo někoho, zeptej se, myslím si že v tvém věku budeš klidně pracovat klidně za 60kc/h.
Rozvázeni novin, je podle mě blbost, je to špatně placené i pro studenty, a mají strašně hodně požadavků, zkus se zeptat známých, nebo potom jedině načerno…
Jesli by na tebe přišli (1% šance) (pokud nebudeš blbý a nevykecas to kámošům) tak tví rodiče by měli velký problém, no hodně štěstí, moje rada zeptej se známých (sourozenci, rodiče, strýc, teta apd,)

jáára

Lokalita?
V 15ti letech oficiálně nic.