Bublifuk

Neznáte někdo dobrého stěhováka v Praze? Díky

Odpovědi
anonym

Mezi Prahou a Turnovem mne stěhovala firma Stěhováček pana Dziadury z Brna. Nebála bych se mu zavolat a poptat se. Stěhuje běžně po celé rtepublice i po Evropě. Přeprava byla rychlá a efektivní. Na netu se dá najít kontakt bez problémů. Procházela jsem tehdy pražské stěhovací společnosti, protože byly blíže, ale cenově byly o dost dražší.

PanJanik

Stěhovali jsme se s manželkou a stěhovali nás pražský stěhovací služby, byli jsem spokojený, zkuste to. Jsou ve Vysočanech http://www.ste­hovani-pss.cz/cs/kontakt/

AJICEK

ANO ZNAM EXEKUTOR A JE TO ZDARMA.