barnajka

Neznáte nějaký program pro nahrávání z internetových rá­dií?

Otázka už tu byla, já vím. Většinou všichni radili Screamer Radio – ten jsem vyzkoušela, ale je mi k ničemu: „moje“ stanice v seznamu není.

Potřebovala bych nějaký jednoduchý program, kam v ideálním případě zadám URL radia a stanice už se do programu načte sama. Existuje něco takovýho?

Ještě jedna podmínka: freeware a abych mohla nahrávat bez omezení času i „objemu“. Díky moc :)
Doplňuji:
Hlada: Zkoušela jsem do Screameru zadat tu adresu ručně, ale nefunguje to. Do radia mail asi psát nebudu – je to zahraniční stanice..a krom toho jsem potřebovala nahrávat už dneska večer :)
Stáhla jsem si ještě jeden malý prográmek, ani ten mi nebyl nic platný.
Audacity jsem měla nainstalovaný kdysi dávno, docela citelně mi zpomaloval počítač, tak znovu do něj asi nepůjdu.
Holt, mám smůlu.
Ale děkuju za snahu pomoct, cení se :)

Nejlepší odpověď
Blackie21

Zkus se podivat na stranky http://techne­t.idnes.cz/jak-nahravat-hudbu-z-internetovych-radii-fpg-/software.aspx?c=A050311­_133735_softwa­re_gre

Tam je docela dobre popsano nekolik programu, ktere by ti mohly pomoci.

Blackie

Zdroj: http://techne­t.idnes.cz/jak-nahravat-hudbu-z-internetovych-radii-fpg-/software.aspx?c=A050311­_133735_softwa­re_gre

Další odpovědi
Hlada

Také bych doporučil Screamer Radio. Adresa streamu se do něj dá také zadat ručně. Stává se, že z pro mne nepochopitelného důvodu někdy nefunguje. Stačí ale napsat do rádia mail. Zatím mi všichni vyhověli. Nechápu, proč adresy streamu nemají radia na svých stránkách.
Další cestou by bylo nahrávat přes nějaký program pro úpravu zvuku, např. Audacity.

rtepp

http://www.slu­necnice.cz/sw/3a­lab-iradio/

arygnoc

1000× jsem tu mluvil o nahrávání z netu.

skus tohle:

http://heureka­.tym.sk/real.e­xe

Berušinka

Tobě to fakt nejde =( Já už jsem z toho zoufalá =D =( Nevím, jestli se mám smát nebo brečet …

barnajka

A co mi má jít?! :D Ahááá, už tuším odkud vítr fouká… :D

Berušinka

=D Jojo, fouká … a silně