Michal47

Proč se mi při psaní odpovědi na e-mail zpomaluje klávesnice?

Bylo tam hodně textu od odesílatele, kterému jsem odpovídal. Ale možná je to specialita serveru Volny, který stále používám. Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Cenobita

No pokud je načtena webová stránka v prohlížeči a nic jiného se nedělá, než se vypisuje odpověď do textového pole, nemělo by docházet k žádnému zpomalení, protože psaní textu není prakticky žádná zátěž pro procesor ani po prohlížeč. Jiná věc je, co jiného procesor vykonává? Pokud je zatížen, jsou vždy odezvy v textovém poli vidět jako zamrzání. Mám velmi starý procesor a když spustím přehrávání videa na lokále nebo na YouTube.com, tak dojde ke zpomalení systému. Chtělo by zjistit co vlastně systém dělá, že se zpomaluje, může jít o aktualizace, může jít o antivirus, může jít o to že procesor nestíhájí současné technologie. Ale platí, že by mělo textové okno reagovat normálně a není to jen specialita Volny.cz (také záleží jak se mailserver používá, zda pomocí webového rozhraní, nebo je napojený na Outlook).