Neznáte nějakou rychlou studenou zdravou svačinku? (pro děti)

Nejlepší odpověď
hanulka11

je spousta pomazánek – lze namazat na toasty, celozrnné pečivo,
dětem většinou stačí kousek ovoce nebo na mističku ovocný salát z více druhů ovoce paprika , okurka ,rajče , ředkvičky, kedlubna,
sýry Kiri jsou malé a pro děti prima pochoutka ,nyní se vyrábí i Kiri s tyčinkami, že si děti nabírají sýr na ty tyčinky......
mistička zelného salátu ,

Další odpovědi
Damiana

Mě od dětství chutná rozmačkaný banán se skořicí, rozinkami a ořechy naplněný do toastového chleba a upečený v toastovači. Lze dělat i s jablky jako štrůdl. Je to bez přidaného cukru i tuku, rychlé a dobré. Taková taštička od McDonald's, ale podstatně zdravější.
Nebo se podívejte tady:
http://www.mo­jebetynka.cz/di­te-je-na-svete/pece-a-vychova-ditete/zdrave-svaciny-musi-chutnat

pizlicka

cisty tvaroh neslazeny,ochutit medem,pridat ce bud nasekane orisky,rozinky,nebo susene ovoce.zdrava alternativa bez éček.a levnejsi,nez drahe pribinacky.med tvaroh uzasne zjemni.nebo imitace drahych pribinaku-pul kg polotucneho tvarohu,vanilkovy puding uvar v 250ml mleka,oslad dle chuti a smichj s tvarohem.

kozlik

Mě vždycky stačilo kousek nakrájeného melounu nebo okurky, papriky. Pak uplně do školy miluju domácí celozrnou bagetu se zeleným salátem a rajčaty.