Kepler

Neznáte nějakou fintu jak znova otevřít tubu s lepidlem?

U některých je to bez problémů, ale u jiných je nemožné ten šroubový uzávěr otevřít ani kombinačkami. Jak na potvoru to bývají jinak super lepidla za strašidelnou cenu v malé tubičce. První použití je OK, pak už smůla. Jedině otevřít násilím a pak zahodit s většinou obsahu.

Nejlepší odpověď
Čecho_slovák

Jo, mám zkušenost, ale blbou. Potřeboval jsem něco zalepit, a tak jsem použil již použitou tubu lepidla Mamut. Uzávěr už nešel otevřít ani násilím a tak jsem ustřihl konec tuby a lepidlo použil. Tubu jsem přeložením uzavřel a hodil do šuplíku. No, a opět jsem potřeboval lepidlo, ale už nešlo použít, protože po celé délce tuby zatvrdlo. Takže se vyplatí vteřinové lepidlo, není drahé a není škoda zbytek vyhodit.

Další odpovědi
Arne1

Někdy pomůže to těma kombinačkama trochu pomačkat dokola dokolečka.

elkon

Před uzavřením natřít závit trochu tukem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

elkon: a nemůže se tak ten tuk dostat do lepidla? To by ho zaručeně zrušilo.

elkon

Jestli nejsi matlák, tak ne.