FlAsh_7

Neznáte nějak dobré stránky, kam lidé umisťují zakázky?

Odpovědi
df

epoptavka.cz

Drap

Jaké zakázky? Neexistují žádné stránky kde by byly zakázky všeho druhu. To zkrátka nejde.

elkon

Další blud.

Edison

Proč by lidi měli někam umísťovat zakázky? Snad do knihy zakázek, ať už v papírové, nebo v elektronické podobě. Nikomu jinýmu do vztahu mezi zákazníkem a dodavatelem nic nejni, pokud nejde o zákonem stanovené záležitosti.

Hufnágl

aaapoptavky

Edison

Njn… další, co si plete pojmy s dojmy… Poptávka / zakázka… co na tom sejde… Má dáti / dal… dyk je to jedno… Dlužník / věřitel…