zjentek

Neznáte důvod, PROČ méně významný umělec snědl velmi cenné umělecké dílo významného umělce?

Proč snědl umělecké dílo? To se dělá? (https://www.no­vinky.cz/koktej­l/clanek/banan-prodany-za-miliony-byl-sneden-40306411)

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… šlo o recesi, velmi se mu to dílo líbilo, byl domluvenej s autorem a majitel byl informován, že se občas musí „exponát“ vyměnit …

Další odpovědi
Ametyst

Třeba chtěl poukázat na fakt, ze se dnes na umění povyšuje kdejaký úpadek a nesmysl.

Arne1

Tito moderní umělci dělají naprosto všechno pro to, aby se zviditelnili. V Brně jsme například před několika lety měli „sochu“ znázorňují obří exkrement (lidově ho*****).