Mashiro

Mohu se na zkoušku (respektive zápočet) v 1. ročníku bakalářského studia prostě nezapsat?

Zdravím,

jsem v prvním ročníku bakalářského studia na UK (FF). Zapsal jsem si jeden předmět, který mě absolutně neoslovil a moc jsem se ho neučil. Je to povinně volitelný předmět, nikoli povinný. Mohu se na zkoušku (respektive zápočet) prostě nezapsat? Naděje, že ji zvládnu, je stejně nulová. Zbytek předmětů mám již z většiny úspěšně uzavřený, ale toto asi nezvládnu.

Předpokládám, že si ho budu muset dodělat příští semestr, ale to by mi už nevadilo.

Děkuji za odpovědi.

--

Nezapsání zkoušky na VŠ – není otázka, jen konstatování skutečnosti.

Nejlepší odpověď
Arne1

Pokud ho máš zapsaný, tak je pro tebe povinný. Pokud máš dostatek kreditů k uzavření semestru, tak by to nemuselo vadit. Ale v každém případě, protože podmínky mohou být na různých školách odlišné – navštiv studijní oddělené, to jediné ti dá relevantní odpověď.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.