Pavel Gajdoš

Od soudu soudu vyrozumění o prodloužení podmínky z důvodu nezaplacení pokut. Co dál?

Dobrý den, jelikož mi přišlo ze soudu vyrozumění o prodloužení podmínky z důvodu nezaplacení pokut, tak bych se rad zeptal co dělat dal, jelikož po všech telefonatech ať už s úřady nebo celní správou , tak ani jeden z těchto orgánu me nevede v registru dlužníků, ale podle paní ze soudu ano. Proto se chci zeptat, vedou se pokuty čisté jenom u policie, když podle papírku mám čas do 15 dne a pak přijde upozornění? Žádná upomínka mi nikdy nepřišla. Tak samo očekávám ze při ukončení podmínky nebo v čase kdy se má ukončit mi to přijde znova.. pomůže mi výpis o bezdluznosti z celní správy a z magistrátu? U všech přestupku se jednalo o dopravní přestupek.

Předem děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
elkon

Kdybys platil pokuty, tak máš po starosti. U soudu ti poví víc, když to poslali. Příště jezdi tak, abys žádnou pokutu nedostal.

Další odpovědi
Pepa25

Začal bych rozhodnutím soudu: o jaké má jít pokuty by mělo být uvedeno přímo v odůvodnění nebo to musí být ve spisu a vy jako účastník řízení máte právo do spisu nahlédnout. Až budete vědět, jaký orgán nezaplacenou pokutu vystavil, tak se můžete obrátit na něj.

ivzez

Souhlasím s Pepou25 > nejdříve musíte zjistit, která/které pokuta/y nebyly podle soudu zaplaceny,
a pak se obrátit na příslušné orgány.