kamila44444

Nevyzvednutí pošty

Když si objednám balík (oblečení) na poštu, nevyzvednu ho a nezaplatím, co se stane?

Nejlepší odpověď
marci1

Prodejce může požadovat vynaložené výdaje ( poštovné, balné ). V případě, že je ve smlouvě uvedena smluvní pokuta, tak také tuto. Ještě nedávno obchod zveřejňoval na svých stránkách seznam zákazníků, kteří si zboží nevyzvedli a vrátilo se jim zpět.
Doplňuji:
http://www.net­shopper.cz/ra­dy-a-navody/objednane-lec-nevyzvednute-zbozi-jak-bojovat-proti-vracenym-balikum.aspx