Zlatý

Nevíte výhledově, jestli se tenhle web bude rušit?

Kdysi tady byly slyšet křiky, že se web zruší, že nenese a bla bla bla... Já si ale nemyslím, že by se tento web měl rušit. Nemyslím si to, i kdyby nenesl. Je prospěšný. Venkoncem není žádná slepice. Poprosím o názory.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Řekla bych, že zrušení je blíže slovenská verze,
kde majitel s klidem nechává reklamu v otázkách i odpovědích.

Tady (zatím?) zůstává reklama "jenom" v diskuzích.
I když… i v otázkách se někde objevuje „propagace“
nesmyslných a škodlivých „léčebných metod“.

Prospěšnost?
V případě zajímavých srozumitelných otázek snad ano.
Ale když si tak čtu otázky z posledních 2 nebo 3 let, …

Další odpovědi:

Zlatý

Rozhodně se už mnoho let nijak nevyvíjí.

V roce 2012 vypadal přesně tak, jak vypadá dnes (a rok předtím vypadal paradoxně i o něco lépe) a vývojáři reagují na jakékoliv náměty uživatelů jen absolutní nečinností. Web je zjevně odstaven na vedlejší kolej kde jen pomalu vyhnívá.

Taková stagnace má pochopitelně blízko k následnému zrušení. Nebo se může stát, že se někdo hecne a kompletně jej přepracuje i se zakomponováním tematických subdomén cílících na speciální uživatelské skupiny, včetně ověřování moderátoských zásahů jinými moderátory, možnosti negativních hodnocení odpovědí, možnosti komentování odpovědí, či dodatečných úprav s logováním všech změn, včetně podpory smajlíků, mobilní aplikace, kdo ví čeho ještě. Může se to stát ... a nebo taky nic z toho.

Bronzový

Nedivil bych se tomu, protože je zde velice málo věcných, smysluplných dotazů, ale ve velké míře zbytečných, nesmyslných až primitivních, které jen podtrhují úroveň „poradny“.

Zlatý

Zrušit se může jen on sám a směřuje k tomu. Taky si myslím, že by to byla škoda, ale chtělo by to jiného admina, nebo raději více adminů, kteří by svou práci zvládali.

Zlatý

nevím, nevidím zatím žádný důvod

Stříbrný

Ruší se to, co není výhodné nebo se nepoužívá. Já si třeba zřídil nějakou stránku a protože jsem tam dva roky nebyl, protože jsem zapomněl heslo, tak mi to zrušili Ale tady není důvod.

Zlatý

... a proč by měl ??? je jedno, co si kdo o něm myslí, vše je na majiteli, a tomu je to asi šumák, a takto mu to asi vyhovuje ...

Pokročilý

Doufám že ne !!! Už mám přes 600 bodů a třesu se až se dohrabu za pár let na bronzovou medaili !!!!

Bronzový

V plánu to tedy zatím rozhodně není. Naopak vás snad už brzy potěšíme redesignem.

Diskuze k otázce

Zlatý

ge0rge

Zatím je to takové minové pole pro vyhledávače :-) Když do toho omylem šlápne a zobrazí odkaz obvykle uživatel nezíská o nic lepší odpověď než by získal kdyby vyhledávač nabídl přednostně wikipedii ... kvalita by se mohla zvednout právě užšími specializacemi na subdoménách, které by lákaly specifiky zaměřené odborné komunity, ... je to ale jako slepice s vejcem, kvalita a návštěvnost se nezvedne dokud toto vývojáři neimplementují a ti zase pro změnu neimplementují vůbec nic dokud se kvalita a návštěvnost nezvedne :-) Hlava 22

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1527
Zlatý Michal Kole 1199
Zlatý ge0rge 1196
Zlatý mosoj 1097
Zlatý Hlada 1023
Zlatý led 997
Zlatý gecco 904
Zlatý www 828
Zlatý badisko 817
Zlatý cochee 729

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.