Avatar uživatele
zjentek

Nevíte výhledově, jestli se tenhle web bude rušit?

Kdysi tady byly slyšet křiky, že se web zruší, že nenese a bla bla bla… Já si ale nemyslím, že by se tento web měl rušit. Nemyslím si to, i kdyby nenesl. Je prospěšný. Venkoncem není žádná slepice.


Otázka obnovena zhruba po dvou letech, neboť by mohla být stále aktuální.

Agentpv: tak ses dočkal (;
Odpovědi.cz: tak vám za podobný redesign a „refunkčnost“ pěkně děkuji );

Zajímavá 0 před 900 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Řekla bych, že zrušení je blíže slovenská verze,
kde majitel s klidem nechává reklamu v otázkách i odpovědích.

Tady (zatím?) zůstává reklama „jenom“ v diskuzích.
I když… i v otázkách se někde objevuje „propagace“
nesmyslných a škodlivých „léčebných metod“.

Prospěšnost?
V případě zajímavých srozumitelných otázek snad ano.
Ale když si tak čtu otázky z posledních 2 nebo 3 let, …

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Rozhodně se už mnoho let nijak nevyvíjí.

V roce 2012 vypadal přesně tak, jak vypadá dnes (a rok předtím vypadal paradoxně i o něco lépe) a vývojáři reagují na jakékoliv náměty uživatelů jen absolutní nečinností. Web je zjevně odstaven na vedlejší kolej kde jen pomalu vyhnívá.

Taková stagnace má pochopitelně blízko k následnému zrušení. Nebo se může stát, že se někdo hecne a kompletně jej přepracuje i se zakomponováním tematických subdomén cílících na speciální uživatelské skupiny, včetně ověřování moderátoských zásahů jinými moderátory, možnosti negativních hodnocení odpovědí, možnosti komentování odpovědí, či dodatečných úprav s logováním všech změn, včetně podpory smajlíků, mobilní aplikace, kdo ví čeho ještě. Může se to stát … a nebo taky nic z toho.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Nedivil bych se tomu, protože je zde velice málo věcných, smysluplných dotazů, ale ve velké míře zbytečných, nesmyslných až primitivních, které jen podtrhují úroveň „poradny“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Zrušit se může jen on sám a směřuje k tomu. Taky si myslím, že by to byla škoda, ale chtělo by to jiného admina, nebo raději více adminů, kteří by svou práci zvládali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

nevím, nevidím zatím žádný důvod

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Ruší se to, co není výhodné nebo se nepoužívá. Já si třeba zřídil nějakou stránku a protože jsem tam dva roky nebyl, protože jsem zapomněl heslo, tak mi to zrušili Ale tady není důvod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… a proč by měl ??? je jedno, co si kdo o něm myslí, vše je na majiteli, a tomu je to asi šumák, a takto mu to asi vyhovuje …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
agentpv

Doufám že ne !!! Už mám přes 600 bodů a třesu se až se dohrabu za pár let na bronzovou medaili !!!!

Upravil/a: agentpv

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Odpovědi.cz

V plánu to tedy zatím rozhodně není. Naopak vás snad už brzy potěšíme redesignem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
JežíšKristus

Byl jsem zde! Fantomas

Avatar uživatele
anonym

Zatím je to takové minové pole pro vyhledávače 🙂 Když do toho omylem šlápne a zobrazí odkaz obvykle uživatel nezíská o nic lepší odpověď než by získal kdyby vyhledávač nabídl přednostně wikipedii … kvalita by se mohla zvednout právě užšími specializacemi na subdoménách, které by lákaly specifiky zaměřené odborné komunity, … je to ale jako slepice s vejcem, kvalita a návštěvnost se nezvedne dokud toto vývojáři neimplementují a ti zase pro změnu neimplementují vůbec nic dokud se kvalita a návštěvnost nezvedne 🙂 Hlava 22

před 1660 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek