zjentek

Jak se ruší web?

Řekněme tadydlenc odpovědi.cz. Anebo Facebook.com. To je jedno…

Nejlepší odpověď
Dochy

To je jednoduchý. Vypovíš smlouvu hostingu, vypovíš smlouvu na doménu (nebo nezaplatíš – dle smlouvy) a v zásadě je to všechno. Případně aby to bylo rychlejší tak obsah na WWW servru nahradíš nějakou omluvnou stránkou (pokud chceš být slušnější) nebo ho zkrátka jen smažeš…

Další odpovědi
Edison

Tak jednodušší web stačí smazat. Ale to jej správce obnoví ze záloh. Sociální sítě už spíš nejsou na jednom serveru, takže tam by to bylo asi složitější.