Avatar uživatele
hanulka11

Nevíte proč stále zívám ,když mě rozbolí hlava?

Doplňuji:
Tady nejde o tu bolest, bolí mě málo kdy, ale proč je s tím spojené zívání, to mě zajímá.Unavená nejsem , kyslíku mám dost. Tlak mám spíš nízký .

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, hanny 2 před 4737 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
AndreiRanger

Zíváním je „obraný mechanismus“, který je vyvolán nedostatečný okysličením krve, třeba vás bolí hlava právě proto. Nízký tlak – pomalejší koloběh krve – méně kyslíku. Pomáhá dát si buď kávu nebo panáka něčeho ostřejšího.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elektrikář

Mně bolela hlava z vyského krevního tlaku, co užívám léky už mi několik let nebolela.Je to signál že není něco v pořádku.Muže to být ze stresu přepracování starostí. Zatím zkus odpočívat a pokud to nepomůže jdi se podívat za lékařem. Třeba je to hezkej mužskej.Držím palečky.
Doplňuji:
Léčit na netu, zatím ještě nějde, to by doktoři zplakali nad výdělkem také nejsem doktor. Podělil jsem se jen o svou zkušenost.

Upravil/a: elektrikář

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Hanulko kdo zívá,tak je většinou unavený,chce se mu spát nebo se nudí.Tak si vyber!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tazatelka

Zívání je reakcí organismu na nedostatek kyslíku. Což může být i příčina bolestí hlavy. Zkuste více větrat a více tekutin.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kablik

já bych to shrnul takto:
nedostatek kyslíku
vysedávání u počítače
tím málo pohybu
a možné i nedostatek sexu…

před 4737 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

nedostatek sexu určitě ne – to bych se já musel uzívat, už by mi musela od toho prasknout huba, a ten problém nemám :{))))>

před 4737 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

Hanny, v noci mě rozbolela hlava a nemohla jsem usnout jen jsem zívala , že by to bylo nudou …nevím , je zajímavé že vždy zívám právě jen při bolení hlavy. No nic , rady žádné…myslela jsem jestli to nemá někdo tak jako já.

před 4737 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

Teď když to čtu,tak jsem začala zívat taky,ale hlava mě nebolí.Možná to bude nedostatečným okysličením buněk v těle a také to může souviset s plícemi.Více na www.doktorka.cz

před 4736 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek