alik360

Nevíte o nějakém skupinovém jazykovém kurzu angličtiny, němčiny anebo francouzštiny ve Frýdku-Místku nebo Ostravě?

Je mi 15 let, jsem v 1. ročníku na střední. Angličtinu umím na B1, v němčině jsem asi pokročilý začátečník a z francouzštiny nic. Díky za všechny odpověďi.

Odpovědi
Kelt

Zajímavý dotaz. Určitě v Ostravě něco bude. Rozhodni se, který jazyk chceš dělat a to podle toho, čím chceš být. Zapomněl jsi na ruštinu nebo španělštinu, respektive italštinu. Ale lepší je počkat do začátku školního roku. Možná bys mohl zkusit němčinu nebo angličtinu, třeba by tě vzali i v této době.

hesterbrown4

Příspěvek smazán administrátorem.